Kosmiczny Experyment!

Centrum Riviera, Kazimierza Górskiego, Gdynia, mapa

sobota 18.06.2016 do niedziela 19.06.2016

Centrum Riviera i Centrum Nauki Experyment zapraszają na Experyment w Kosmosie. Przyjdź 18-19 czerwca w godzinach 13.00-17.00 do Centrum Riviera i poznaj kosmos jakiego jeszcze nie widziałeś.

Podczas kolejnego weekendu z Experymentem odwiedzający będą mogli obejrzeć mapę gwiaździstego nieba i sprawdzić czym różni się niebo letnie od zimowego, zobaczyć ruchomy model układu słonecznego i dowiedzieć się jak szybko planety okrążają Słońce, a także odkryć co kryje się we wnętrzu kuli ziemskiej.

Od najmłodszych lat doświadczamy różnych zjawisk i szukamy odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Spotkania z Experymentem to świetna okazja, by na wiele z nich odpowiedzieć – zaprasza dyrektor Centrum Riviera, Marek Ciszewski. – Taka forma nauki przez zabawę jest doskonała nie tylko dla dzieci, ale także dla ciekawych świata dorosłych.

To kolejna wizyta Experymentu w Centrum Riviera. Za każdym razem doświadczenia naukowe budzą ogromne zainteresowanie.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
CN Experyment Gdynia Logo centrum nauki experyment

Centrum Nauki Experyment w Gdyni

Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni to interaktywna wystawa, której główną ideą jest nauczanie poprzez zabawę. To miejsce, które wyzwala kreatywność, pobudza ciekawość świata i głód wiedzy - nie tylko u …

Więcej

Adres:

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny
Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 GdyniaKontakt:

58 500 49 94
biuro@experyment.gdynia.pl
http://www.experyment.gdynia.pl

ZOBACZ TAKŻE:warsztaty

Zobacz także