Loopy’s World zaprasza na Kosmiczne wakacje do Gdańska i Wrocławia

Loopy's World Gdańsk, Aleja Zwycięstwa 249 i Wrocław: Aleja Bielany, Bielany Wrocławskie: ul. Czekoladowa 20, 55-040 Kobierzyce mapa

sobota 23.07.2016 do niedziela 24.07.2016

IKONKA_kosmiczne_wakacje

Od początku świata niebo i wszystko, co na nim jesteśmy wstanie dostrzec, budzi naszą fascynacje. Również dzieci oczarowane są kosmosem i z ogromną ciekawością zgłębiają tajemnice, jakie skrywa w sobie przestrzeń nieba. Niejeden maluch marzy, aby zostać kosmonautą i przemierzać odległe galaktyki. Czemu by więc nie zacząć tej przygody w wakacje?

W każdy weekend wakacji zabierzemy dzieci w podróż zaznajamiającą je z cennymi informacjami o Układzie Słonecznym, kosmosie oraz innych powiązanych tematach. W poznawaniu wszechświata pomogą edukacyjne zabawy przeprowadzone przez naszych animatorów. Nie zabraknie także aktywnych zabaw tematycznie związanych z eksploracją kosmosu.

Poniżej harmonogram podróży po wszechświecie:

  • 23-24, 30-31 lipca: ekspedycja w kierunku zimnych, zewnętrznych planet (Jowisz, Saturn, Uran, Neptun, Pluton) oraz odkrywanie pasa planetoid;
  • 6-7 i 13-14 sierpnia: Planeta Loopy’s
  • 20-21 i 27-28 sierpnia: Galaktyczna podróż

Wszystkie zabawy i animacje przeznaczone są zarówno dla maluszków, które dopiero rozpoczynają swoją podróż po wszechświecie, jak i dla nieco starszych dzieci, które mają już za sobą wyprawy (chociażby po stronicach książek) wprowadzające je w świat nieziemskich zjawisk. Jednym słowem, gwarantujemy, że będziemy się kosmicznie bawić! I kto wie, może dla któregoś z maluchów będzie to początek pasji na całe życie.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Loopys world sala zabaw dla dzieci i plac zabaw.

Loopy’s World Rodzinne Centrum Zabaw - Gdańsk i Wrocław

Loopy’s World Rodzinne Centrum Zabaw – Gdańsk i Wrocław

Zastanawiasz się jak spędzić czas wolny z dziećmi?  Spragnionych świetnej zabawy zapraszamy do Loopy’s World, czyli sieci największych w Polsce placów zabaw, czynnych cały rok.

Tutaj …

Więcej

Adres:

Gdańsk: Al. Grunwaldzka 229,
Wtocław: Park Handlowy Bielany, ul. Czekoladowa 20, 55-040 Kobierzyce


Kontakt:

Gdańsk: + 48 58 347 73 10; Wrocław +48 71 793 42 92-93
gdansk@loopys.pl; wroclaw@loopys.pl
http://www.loopysworld.com

Zobacz także