Kosmiczne wakacje na planecie dobrej zabawy

aleja Grunwaldzka, Gdańsk Wrzeszcz mapa

sobota 27.08.2016 do niedziela 28.08.2016

IKONKA_kosmiczne_wakacje_Loopy's

Lato dobiegają końca, a w raz z nim kończy się nasz cotygodniowy cykl Kosmicznych Wakacji w Loopy’s World. Galaktyczna podróż to już ostatnia okazja, aby przeżyć nieziemską przygodę! Przez dwa najbliższe weekendy największe na Pomorzu rodzinne centrum rozrywki zaprasza na edukacyjne zabawy i aktywne animacje tematycznie związane z eksploracją kosmosu.

Loopy’s World to największy na Pomorzu zadaszony plac zabaw – miejsce słynące z aktywnej rozrywki, gdzie znajdują się zabawowe strefy przeznaczone dla dzieci w każdym wieku. Na 3 tys. m2 powierzchni nie brak atrakcji, które sporo frajdy sprawiają nie tylko najmłodszych, ale również dorosłym. Obiekt otwarty jest codziennie, od poniedziałku do niedzieli. Dobrą zabawę gwarantuje niezliczona ilość atrakcji, a wśród nich m.in.:

  • wielopoziomowa konstrukcja,

  • siedem zjeżdżalni,

  • baseny z kulkami,

  • trampoliny,

  • mini ścianka wspinaczkowa,

  • tor saneczkowy,

  • budowisko, czyli strefa dużych i lekkich klocków,

  • armatki i wulkany na sprężone powietrze i wiele innych atrakcji.

Dodatkowo w każdy weekend lata Loopy’s World zaprasza maluchy na Kosmiczne Wakacje, czyli cykl aktywnych zabaw i animacji, dla których tłem są informacje o Układzie Słonecznym, kosmosie oraz innych powiązanych tematach. Najbliższe dwa weekendy (20 i 21 sierpnia oraz 27 i 28 sierpnia) to już ostatnia okazja, aby wziąć udział w aktywnych zabawach połączonych z poznawaniem wszechświata.

Na galaktyczną podróż i zabawę nie z tej ziemi zapraszamy zarówno w soboty, jak i niedziele – 20 i 21 sierpnia oraz 27 i 28 sierpnia. Wszystkie animacje dostępne są w ramach biletu wstępu według standardowego cennika. Dorośli opiekunowie, a także dzieci poniżej 1. i powyżej 13. roku życia do centrum wchodzą za darmo. Szczegółowe informacje o ofercie i letnich animacji znaleźć można na stronie internetowej: https://loopys.pl/.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World

www.loopys.pl

al. Grunwaldzka 229 Gdańsk

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Loopys world sala zabaw dla dzieci i plac zabaw.

Loopy’s World Rodzinne Centrum Zabaw - Gdańsk i Wrocław

Loopy’s World Rodzinne Centrum Zabaw – Gdańsk i Wrocław

Zastanawiasz się jak spędzić czas wolny z dziećmi?  Spragnionych świetnej zabawy zapraszamy do Loopy’s World, czyli sieci największych w Polsce placów zabaw, czynnych cały rok.

Tutaj …

Więcej

Adres:

Gdańsk: Al. Grunwaldzka 229,
Wtocław: Park Handlowy Bielany, ul. Czekoladowa 20, 55-040 Kobierzyce


Kontakt:

Gdańsk: + 48 58 347 73 10; Wrocław +48 71 793 42 92-93
gdansk@loopys.pl; wroclaw@loopys.pl
http://www.loopysworld.com

Zobacz także