Kosmiczne atrakcje dla dzieci w ramach Dni Gorzowa w NoVa Park

NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim mapa

piątek 01.07.2016 do niedziela 03.07.2016

Dni Gorzowa

NoVa Park zaprasza do świętowania Dni Gorzowa w iście kosmicznym klimacie. W dniach 1-3 lipca na najmłodszych klientów centrum czekają m.in. warsztaty budowania statku kosmicznego, lotnisko pojazdów kosmicznych, park trampolin oraz kolorowe dmuchańce.

NoVa Park przyłącza się do obchodów Dni Gorzowa! W piątek 1 lipca w godzinach 11.00-19.00 w NoVa Park odbędą się warsztaty „Zbuduj z nami statek kosmiczny”, podczas których najmłodsi będą mogli przez chwilę poczuć się, jak prawdziwy astronauta i pracownik NASA. Wykorzystując różnorodne przybory plastyczne, dzieci poznają budowę kosmicznego statku i wspólnie zbudują galaktyczny pojazd. Stworzone statki kosmiczne będą uczestniczyć w Paradzie Kosmicznej, która wyruszy w sobotę 2 lipca o godzinie 14.00 spod Dominanty.

W weekend – 2-3 lipca – w godzinach 12.00-20.00 przed NoVa Park pojawi się lotnisko statków kosmicznych, park trampolin „SPRING PLANET” oraz EKO-wioska. Do dyspozycji mieszkańców Gorzowa i okolic będzie wyjątkowa kombinacja trampolin umożliwiająca wykonywanie podniebnych ewolucji. Nie zabraknie pokazów akrobacji, a w EKO „osadzie rybackiej” najmłodsi – z pomocą aktorów i artysty-plastyka – będą mogli zostać wodzem EKO-plemienia czy zbudować własny EKO-statek.

Podczas wydarzenia będzie również działać strefa Stali Gorzów, gdzie w niedzielę, w ramach akcji Speedway Challenge, w specjalnym krwiobusie będzie można oddać krew dla potrzebujących. Uzupełnieniem całego wydarzenia będzie wystawa statków kosmicznych stworzonych podczas piątkowych warsztatów w NoVa Park, którą będzie można podziwiać w sobotę i niedzielę w NoVa Park.

„Szykuje się kosmiczna moc zabawy na Dni Gorzowa w NoVa Park. Przez trzy dni zarówno młodsi, jak i starsi klienci naszego centrum będą mogli poznać z bliska daleki kosmos budując pojazd kosmiczny, oglądając wystawę statków kosmicznych czy ‘tocząc walkę z grawitacją’ na wielkich trampolinach i dmuchańcach” – mówi Katarzyna Borowiak, kierownik ds. marketingu NoVa Park.

Trzydniowe wydarzenie w NoVa Park odbywa się w ramach tegorocznej edycji „Dni Gorzowa” – cyklicznej imprezy organizowanej z okazji święta miasta.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:plac zabawwarsztaty

Zobacz także