Kosmiczna wystawa w Centrum Janki

Centrum Handlowe Janki, Mszczonowska, Janki, mapa

piątek 01.02.2019 do sobota 09.02.2019

Kosmiczna wystawa w Centrum Janki

Twoje dziecko spędza ferie w mieście lub po prostu jest miłośnikiem filmów science-fiction? W dniach 28 stycznia – 9 lutego Centrum Janki zaprasza na wystawę „Star Adventure”®, podczas której klienci Centrum Janki będą mogli podziwiać wielkie makiety pojazdów kosmicznych i wierne kopie kostiumów filmowych oraz usiąść za sterami statku kosmicznego.

Star Adventure”® to tytuł czasowej wystawy inspirowanej światem, który można podziwiać w popularnych i lubianych filmach science-fiction. Podczas nadchodzącego wydarzenia klienci Centrum Janki będą mieć okazję zobaczyć kosmiczny świat z bliska. Niezapomniane wrażenia zagwarantują uczestnikom wystawy:

  • makieta śmigacza śnieżnego, czyli dwuosobowego pojazdu bojowego przeznaczonego do działań w atmosferze planety;

  • makieta maszyny kroczącej o wysokości 4,3 m, czyli wielozadaniowego zwiadowczego pojazdu terenowego w służbie armii planetarnej;

  • makieta statku kosmicznego T-65 w kosmicznym rozmiarze – o powierzchni ponad 80m2!

  • makieta bramy kosmicznego bunkra będąca idealnym tłem do pamiątkowych zdjęć z wydarzenia;

  • ekspozycja kostiumów filmowych umieszczonych w 6 gablotach z podświetleniem LED.

Niewątpliwą atrakcją wydarzenia będzie symulator statku kosmicznego, który będzie dostępny dla odwiedzających w dniach 1-2 lutego oraz 8-9 lutego w godzinach 11.00-19.00. Klienci Centrum Janki będą mogli założyć kombinezon oraz hełm pilota, zasiąść za sterami T-65 – najsłynniejszego myśliwca w galaktyce oraz wziąć udział w filmowej bitwie kosmicznej.

Ferie zimowe 2019 - atrakcje dla dzieci Warszawa

Już od poniedziałku 28 stycznia zapraszamy całe rodziny spędzające ferie zimowe w mieście na kosmiczną przygodę z ‘Star Adventure’®. Aż do 9 lutego w Centrum Janki zagoszczą galaktyczne atrakcje! W programie wystawa kosmicznych pojazdów i kostiumów znanych z najbardziej popularnych filmów science fiction, a także zmagania na symulatorze lotu. Zachęcamy do odwiedzenia wydarzenia nie z tej ziemi!” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Wystawę „Star Adventure”® można oglądać bezpłatnie w Centrum Janki w dniach 28 stycznia – 9 lutego w godzinach otwarcia centrum: od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w niedziele w godzinach 9:00 – 20:00.

 

 

Dodatkowe informacje:

Centrum Janki

Główni operatorzy Centrum Janki to Leroy Merlin, Media Markt oraz hipermarket Auchan. Ofertę handlową Centrum uzupełnia ponad 100 sklepów średnio powierzchniowych, w tym takie marki jak: C&A, Go Sport, H&M, KappAhl, Kazar, New Yorker, Reserved, Rossmann czy Sephora. Na terenie obiektu działają: CINEMA CITY, kompleks strefy food court z 11 restauracjami, restauracja Pizza Hut, a także kawiarnie i cukiernie.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki sp. z o.o., zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund, Global City RE Poland sp. z o.o., Leroy – Merlin Inwestycje sp. z o.o. oraz Taima Investments sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chjanki.pl

CROMWELL Property Group

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandat

ów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

www.cromwellpropertygroup.com

APSYS Polska

ZARZĄDCA APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne.

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 25 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie