Kontakt Festiwal

piątek 16.05.2014 do niedziela 18.05.2014

Kontakt Festiwal

KONTAKT Festiwal to wydarzenie stworzone z myślą o rodzicach i dzieciach, w trakcie którego odbiorcy będą mieli okazję doświadczyć bliskich spotkań z szeroko rozumianą kulturą i sztuką oraz zainspirować się do odkrywania lepszej jakości życia i kontaktu.

W przeciągu trzech dni trwania festiwalu odbędą się liczne warsztaty i spotkania, przedstawienia kabaretowe, spektakl teatralny, wystawa ilustracji, projekcje i twórcze zajęcia dla dzieci i rodziców, a także Mamuszki – kiermasz produktów eko, hand made by mamy i lifestylowych.

Do tworzenia programu KONTAKT Festiwalu po raz kolejny zaprosiliśmy sprawdzonych prowadzących, ekspertów w swoich dziedzinach i pasjonatów. Jak również artystki i artystów reprezentujących różne dziedziny szeroko rozumianej sztuki, dla których rodzicielstwo i dzieciństwo jest inspiracją.

Stąd obecność na Festiwalu min.: Kabaretu Hrabi z repertuarem dla dorosłych i dla dzieci, Teatru Miniatura z Gdańska – ze spektaklem dla najnajów, blogerek kulinarnych, które podczas drugiego śniadania na trawie zainspirują nas do zdrowego i smacznego odżywiania, Ofelii Grzelińskiej – autorki książki oraz serii reportaży „Mama dookoła świata", jak również ekspertów: Agnieszki Stein – psycholożki, propagatorki Rodzicielstwa Bliskości, Joanny Mendeckiej – ekspertki w temacie zdrowego żywienia czy Jarka Żylińskiego – psychologa wychowawczego, autora bloga o wychowaniu.

KONTAKT Festiwal odbędzie się w dniach 16-18 maja 2014 roku w Zatoce Sztuki oraz Multikinie w Sopocie.

Bądźcie z nami w KONTAKCIE!

Aktualne informacje, program i zapisy: www.kontaktfestiwal.pl

 

https://www.facebook.com/kontaktfestiwal

www.kontaktfestiwal.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:patronat