konsultacje dietetyka

Data wydarzenia: środa 15.06.2011 do niedziela 03.07.2011

Do końca lipca promocyjna cena. Specjalista ds. żywienia przyjedzie do Ciebie do domu (lub w inne miejsce w Warszawie) w dogodnym dla Ciebie terminie.

Pomożemy rozwiązać problemy żywieniowe z Twoją dietą, Twojego dziecka lub dietą Twojego męża. Ustalimy pełnowartościową dietę, otrzymasz praktyczne wskazówki, przepisy, skorygujemy dietę, pokażemy jak zmienić nawyki żywieniowe, dowiesz się jak zdrowo jeść.

Jak nas zamówić:

  1. Napisz do nas justyna@przepisy-dla-dzieci.pl jakiej porady potrzebujesz.

  2. Ustalimy telefonicznie lub przez e-mail termin i miejsce spotkania.

  3. Poprosimy Cię o wysłanie jednodniowego jadłospisu

  4. Dietetyk przyjedzie do Ciebie w wyznaczonym terminie.

Kupując usługę "Osobisty dietetyk" otrzymasz:

  1. Spotkanie trwające 1,5 godziny (W zależności od potrzeb: może to być rozmowa z dietetykiem, zebranie dokładnego wywiadu żywieniowego na podstawie którego ustalimy dietę, mogą to być zakupy z dietetykiem, wspólne gotowanie z dietetykiem, analiza produktów używanych do gotowania itp. Plan spotkania ustalamy indywidualnie)

  2. Analizę jakościową jednodniowego jadłospisu. Zaproponujemy korektę.

  3. Spotkanie prowadzić będzie jeden z naszych Dietetyków. Wszyscy mają tytuł mgr Dietetyki i są absolwentkami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Mają doświadczenie w układaniu specjalistycznych diet, w prowadzeniu warsztatów żywieniowych. Interesują się tematyką zdrowego żywienia dzieci, kobiet w ciąży, karmiących, odchudzających. Pomagają kształtować zdrowe nawyki żywieniowe od najmłodszych lat oraz mają sukcesy w przekonywaniu Tatusiów do zdrowej diety.

Promocyjna cena: 200 zł. Obowiązuje do 31 lipca. W cenę wliczony jest dojazd do Klienta.

Zapisz się już dziś: justyna@przepisy-dla-dzieci.pl. Pamiętaj w zgłoszeniu należy podać swój numer telefonu, zaproponować miejsce, tematykę i termin spotkania.

Szczegóły oraz inne nasze warsztaty na stronie: www.przepisy-dla-dzieci.pl

 

www.Przepisy-dla-dzieci.pl

www.Przepisy-dla-dzieci.pl to portal gdzie poznasz zasady zdrowego żywienia. Naszym celem jest nauczenie mam układania pełnowartościowych jadłospisów dla Siebie, dziecka i całej rodziny, zdrowych zasad żywieniowych oraz dokonywania mądrych zakupów spożywczych. Dzięki tej wiedzy żywienie ma …

Więcej