Konkurs z okazji Dnia Dziecka w Atrium Promenada

📅 wtorek 26.05.2020 do poniedziałek 01.06.2020
Dzień Dziecka z Playmobil w Atrium Promenada!
1 czerwca święto obchodzą wszystkie dzieci! Z tej okazji Atrium Promenada wraz z Playmobil przygotowało konkurs, w którym do wygrania są wyjątkowe nagrody – zestawy ulubionych klocków. Aby przystąpić do zabawy, nie trzeba być małym konstruktorem, wystarczą odrobina chęci i szczypta dziecięcej wyobraźni. A co najważniejsze, w konkursie rozpoczynającym się już dziś, 25 maja, można wziąć udział bez wychodzenia z domu.

Domowa kwarantanna wcale nie musi być nudna! Pod hasłem „Ja i mój Playmobil” Atrium Promenada organizuje kreatywną zabawę dla najmłodszych, w której mogą wykazać się pomysłowością i zdobyć wspaniałe nagrody. Konkurs polega na wykonaniu przez dziecko razem z rodzicem lub opiekunem pracy plastycznej zainspirowanej klockami Playmobil. Technika wykonania zadania jest dowolna – może to być rysunek, praca plastyczna, fotografia lub wideo. Zdjęcie gotowej pracy należy umieścić w komentarzu pod postem konkursowym na profilu Facebook Atrium Promenada. Akcja potrwa od 25 maja do 1 czerwca br. włącznie.

Dla pierwszych 250 osób, które wezmą udział w konkursie, Atrium Promenada przewidziało nagrody w postaci Figurek Playmobil. Jest o co powalczyć, dlatego nie warto odkładać udziału w rywalizacji do ostatniej chwili.

Na zwycięzców konkursu czekają główne nagrody w postaci:

• Dużego turnieju jeździeckiego – do rozdania 10 zestawów klocków dla najlepszych prac wykonanych przez dziewczynki.
  • Przenośnej centrali jednostki specjalnej – 10 zestawów dla najlepszych prac wykonanych przez chłopców.

Zabawki Playmobil cieszą się ogromnym powodzeniem wśród najmłodszych. Zależało nam na zorganizowaniu atrakcyjnego, a jednocześnie bezpiecznego Dnia Dziecka. Konkurs plastyczny jest świetną okazją do dobrej zabawy, jak i sprzyja rozwijaniu kreatywności oraz wyobraźni pociech. Wspaniałe nagrody, które na nie czekają, będą dodatkową motywacją do wzięcia udziału w konkursie – mówi Mateusz Kowalski, Regional Marketing Manager, Atrium Poland Real  Management sp. z o.o.

Rodzice bądź opiekunowie będą mogli odebrać nagrody dla swoich dzieci osobiście, w Info Punkcie zlokalizowanym na parterze Atrium Promenada.

Więcej informacji nt. konkursu znajduje się na profilu Facebook oraz na stronie internetowej www.warszawa.promenada.pl.

Konkurs: Dzień Dziecka z Playmobil w Atrium Promenada!

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Atrium European Real Estate Limited

Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Na dzień dzisiejszy w portfolio Grupy znajduje się 26 centrów i nieruchomości handlowych zlokalizowanych w czterech krajach, o łącznej wartości rynkowej 2,6 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej powyżej 809 000 mkw. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.

W styczniu 2020 r. Atrium ogłosiło nową strategię dywersyfikacji swojego portfela poprzez inwestowanie i zarządzanie mieszkaniami na wynajem, ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy.