Konkurs z okazji Dnia Dziecka w Atrium Promenada

wtorek 26.05.2020 do poniedziałek 01.06.2020

Dzień Dziecka z Playmobil w Atrium Promenada!

1 czerwca święto obchodzą wszystkie dzieci! Z tej okazji Atrium Promenada wraz z Playmobil przygotowało konkurs, w którym do wygrania są wyjątkowe nagrody – zestawy ulubionych klocków. Aby przystąpić do zabawy, nie trzeba być małym konstruktorem, wystarczą odrobina chęci i szczypta dziecięcej wyobraźni. A co najważniejsze, w konkursie rozpoczynającym się już dziś, 25 maja, można wziąć udział bez wychodzenia z domu.

Domowa kwarantanna wcale nie musi być nudna! Pod hasłem „Ja i mój Playmobil” Atrium Promenada organizuje kreatywną zabawę dla najmłodszych, w której mogą wykazać się pomysłowością i zdobyć wspaniałe nagrody. Konkurs polega na wykonaniu przez dziecko razem z rodzicem lub opiekunem pracy plastycznej zainspirowanej klockami Playmobil. Technika wykonania zadania jest dowolna – może to być rysunek, praca plastyczna, fotografia lub wideo. Zdjęcie gotowej pracy należy umieścić w komentarzu pod postem konkursowym na profilu Facebook Atrium Promenada. Akcja potrwa od 25 maja do 1 czerwca br. włącznie.

Dla pierwszych 250 osób, które wezmą udział w konkursie, Atrium Promenada przewidziało nagrody w postaci Figurek Playmobil. Jest o co powalczyć, dlatego nie warto odkładać udziału w rywalizacji do ostatniej chwili.

Na zwycięzców konkursu czekają główne nagrody w postaci:

  • Dużego turnieju jeździeckiego – do rozdania 10 zestawów klocków dla najlepszych prac wykonanych przez dziewczynki.
  • Przenośnej centrali jednostki specjalnej – 10 zestawów dla najlepszych prac wykonanych przez chłopców.

Zabawki Playmobil cieszą się ogromnym powodzeniem wśród najmłodszych. Zależało nam na zorganizowaniu atrakcyjnego, a jednocześnie bezpiecznego Dnia Dziecka. Konkurs plastyczny jest świetną okazją do dobrej zabawy, jak i sprzyja rozwijaniu kreatywności oraz wyobraźni pociech. Wspaniałe nagrody, które na nie czekają, będą dodatkową motywacją do wzięcia udziału w konkursie – mówi Mateusz Kowalski, Regional Marketing Manager, Atrium Poland Real  Management sp. z o.o.

Rodzice bądź opiekunowie będą mogli odebrać nagrody dla swoich dzieci osobiście, w Info Punkcie zlokalizowanym na parterze Atrium Promenada.

Więcej informacji nt. konkursu znajduje się na profilu Facebook oraz na stronie internetowej www.warszawa.promenada.pl.

Konkurs: Dzień Dziecka z Playmobil w Atrium Promenada!

***

Atrium European Real Estate Limited

Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Na dzień dzisiejszy w portfolio Grupy znajduje się 26 centrów i nieruchomości handlowych zlokalizowanych w czterech krajach, o łącznej wartości rynkowej 2,6 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej powyżej 809 000 mkw. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.

W styczniu 2020 r. Atrium ogłosiło nową strategię dywersyfikacji swojego portfela poprzez inwestowanie i zarządzanie mieszkaniami na wynajem, ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:Dzień Dzieckazabawki