Konkurs recytatorski Wierszowane ZOO w Klubie Aneks – edycja dla szkół

Konkurs recytatorski Wierszowane ZOO w Klubie Aneks – edycja dla szkół

📅 wtorek 26.04.2016
Wstęp wolny
recytatorski konkurs dla uczniów w Krakowie
Tematyką tegorocznej edycji konkursu będzie Wierszowane ZOO. Konkurs ma na celu promocję języka polskiego z naciskiem na poprawną wymowę, stworzenie dzieciom możliwości zaprezentowania swoich umiejętności recytatorskich oraz kształtowanie wyobraźni i wrażliwości dzieci. Jury konkursu przy ocenie występów będzie brać pod uwagę: oryginalność interpretacji tekstu, poprawność fonetyczną deklamacji oraz kulturę słowa – ogólny wyraz artystyczny. Każdy uczestnik może zaprezentować tylko jeden wiersz. Laureaci otrzymają 25 nagród na 25-lecie Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

Zgłoszenia w Klubie do  22 kwietnia br. (tel.  12 685 00 34, aneks@krakownh.pl) od poniedziałku do piątku w godz. 14.00-20.00. Regulamin konkursu dostępny na www.krakownh.pl oraz w Klubie.

Wstęp wolny.

26.04, GODZ. 10.00, XVI KONKURS RECYTATORSKI MÓJ ŚWIAT – EDYCJA DLA SZKÓŁ

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Klub Aneks Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. A. Mycielskiego 11)

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie