Konkurs! Razem dla oceanów – wygraj jeden z zestawów nagród!

niedziela 08.10.2023 do poniedziałek 09.10.2023

konkurrs_Rio Mare

Bohaterką kampanii Razem dla Oceanów jest mała Ondina, która wybrała się w niezwykłą podróż z wyjątkowym przewodnikiem – Oceanem. Dzięki tej przygodzie dziewczynka już wie, na czym polegają zagrożenia, z którymi musi mierzyć się nasza planeta i jak im przeciwdziałać. Teraz nadszedł czas, by również inne dzieci mogły się tego dowiedzieć.

Odkryjcie z nami historię Ondiny i bawcie się, czytając o podróży dziewczynki i rozwiązując kreatywne zadania. 

A już teraz w naszym konkursie wygrać można książkę Dziewczynka i Ocean, która jest jedną ze wspaniałych nagród. Mamy dla Was:

  • 5 nagród – zestawów: torba eco, dwie sałatki Insalatissime: z ciecierzycą i tuńczykiem oraz Insalatissime z komosą ryżową i tuńczykiem plus tuńczyk w oliwie (te produkty są z certyfikatem MSCMSC  -Marine Stewardship Council, który gwarantuje, że ryby pochodzą ze stabilnych i dobrze zarządzanych łowisk. Tuńczyk dodatkowo jest z limitowanej edycji kampanii Razem dla Oceanów), sztućce eco oraz książka Dziewczynka i Ocean
  • 10 nagród – zestawów: torba eco, dwie sałatki Insalatissime: z ciecierzycą i tuńczykiem oraz Insalatissime z komosą ryżową i tuńczykiem plus tuńczyk w oliwie.

Jak zdobyć jedną z nagród? Sprawdźcie TU

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:oceanprzyroda