Konkurs plastyczny: Ze sztuką na Ty!

Białołęcki Ośrodek Kultury mapa

wtorek 26.05.2020 do poniedziałek 01.06.2020

Konkurs plastyczny: Ze sztuką na Ty!

Sztuka – to brzmi dumnie! Aby oswoić ją wśród najmłodszych i dać dzieciom możliwość twórczego wyrazu, Białołęcki Ośrodek Kultury ogłasza konkurs plastyczny „Moje najbardziej radosne/zwariowane wspomnienie z dzieciństwa”.

Kto może wziąć udział?

Konkurs odbędzie się w dwóch grupach wiekowych: 5-8 oraz 9-11 lat. W każdej z nich komisja wyłoni trzech laureatów, którzy otrzymają atrakcyjne nagrody: kurs plastyczny online „Ze sztuką na Ty) + zestaw przyborów plastycznych (I miejsca) oraz profesjonalne przybory plastyczne (II i III miejsca).

Jakie prace można przesłać?

Technika wykonania prac jest dowolna – może być to ołówek, farba, kredka, kolaż i wszystko inne, co przyjdzie Wam do głowy! Liczy się pomysł i kreatywność.

Jak wziąć udział w konkursie?

  • zapoznaj się z Regulaminem i Kartą Zgłoszenia na stronie bok.waw.pl
  • stwórz wyjątkową pracę i prześlij ją w formie skanu bądź zdjęcia (w dobrej rozdzielczości) na adres: konkurs@bok.waw.pl . Termin nadsyłania prac mija 29.05.2020 o godz. 16:00
  • śledź stronę internetową oraz profil BOK na FB – tutaj pojawią się wyniki konkursu oraz galeria wszystkich prac. Planowana data ogłoszenia wyników to 1.06.2020.
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Zajęcia dla dzieci na Białołęce. Białołęcki Ośrodek Kultury w Warszawie.

Białołęcki Ośrodek Kultury

Jaki jest Białołęcki Ośrodek Kultury? Otwarty na inicjatywy oddolne. Różnorodny. Nie zamykający się na jedną dziedzinę sztuki. Uruchomiliśmy pierwsze, nowoczesne kino na Białołęce, skupiamy grupy teatralne, zainaugurowaliśmy scenę impresaryjną, organizujemy koncerty.  

Więcej

Adres:

ul. Vincenta van Gogha 1
03-188 Warszawa


Kontakt:

22 884 46 25
sekretariat@bok.waw.pl
http://www.bok.waw.pl
facebook