Konkurs ogólnopolski: Moniuszko – twórca romantyczny

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie ul. Kornela Makuszyńskiego 1 mapa

czwartek 04.04.2019 do czwartek 18.04.2019

Konkurs ogólnopolski: Moniuszko - twórca romantyczny

Europejskie Centrum Bajki ogłasza Konkurs „Moniuszko – twórca romantyczny”, który odbędzie się w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni i Muzyki Stanisława Moniuszki, a także projektu „Moniuszko w Pacanowie”. Jego adresatem są wokaliści, zespoły amatorskie oraz kompozytorzy z terenu całego kraju. Prezentowane utwory muszą być autorstwa Stanisława Moniuszki a kompozycje inspirowane jego twórczością. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 26 kwietnia 2019 r.

Konkurs adresowany jest do czterech grup uczestników. Solistów – wokalistów w wieku 10 – 14 oraz 15 – 19 lat, zespołów dzieci i młodzieży od 10 do 19 roku życia oraz kompozytorów prezentujących własne aranżacje utworów Stanisława Moniuszki – bez ograniczeń wiekowych.

Czekamy na karty i podkłady wykonawców (w wersji MP3) lub, w przypadku kompozytorów, partytury w wersji drukowanej i elektronicznej, które nie przekraczają 10 minut, pod adresem: projekty@pacanow.eu. Kartę zgłoszenia należy przesłać pocztą tradycyjną na adres: Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie,
ul. Kornela Makuszyńskiego 1, 28-133 Pacanów.

Prezentacje konkursowe odbędą się na scenie w Sali Teatralnej, w siedzibie Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie, 10 maja 2019 r. Nagrody dla laureatów to: soliści – wokaliści i kompozytorzy: I miejsce – 1500 zł, II miejsce – 800 zł, III miejsce – 500 zł; zespoły muzyczne: I miejsce – 2000 zł, II miejsce – 1100 zł, III miejsce – 600 zł. Wszyscy laureaci zaprezentują się 9 czerwca podczas koncertu galowego w Filharmonii Świętokrzyskiej.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie jest instytucją kultury, której wszystkie działania skierowane są do dzieci, rodziców i osób pracujących z dziećmi. Wizyta w Europejskim Centrum Bajki to prawdziwa podróż w krainę marzeń i …

Więcej

Adres:

ul. Kornela Makuszyńskiego 1
28-133 Pacanów


Kontakt:

41 376 50 88
ecb@pacanow.eu
http://www.centrumbajki.pl
facebook

 
ZOBACZ TAKŻE:muzyka