Konkurs NovaKid’s MusicKid – pokaż talent swojego dziecka!

wtorek 12.01.2021 do czwartek 28.01.2021

Konkurs NovaKid’s MusicKid – pokaż talent swojego dziecka!

O szkole NovaKid wie coraz szersze grono rodziców i dzieci. I nic dziwnego, bo zadowolone z nauki przez zabawę dzieci i dumni z widocznych postępów rodzice, to najlepsza wizytówka platformy. Dodatkowo teraz szkoła NovaKid organizuje konkurs wokalny dla wszystkich twórczych dzieci, w którym Nagrodą Główną jest nagranie piosenki w profesjonalnym studio muzycznym z asystą samego Piotra Rubika!

NovaKid to szkoła języka angielskiego online, która specjalizuje się w nauczaniu zdalnym dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Podstawą pracy z dziećmi jest komunikacja, nauczanie przez zabawę, wykorzystanie najnowszych technologii, jak wirtualna rzeczywistość, interakcja, gry online, czy technika total physical response (czyli metoda pełnego, fizycznego reagowania). Wszystko to ma jak najbardziej uatrakcyjnić dzieciom naukę oraz w pełni zaangażować je w cały proces, by w rezultacie uzyskać możliwie najlepsze rezultaty i efekty przy jednoczesnym zaciekawieniu malca.

NovaKid wierzy, że każde dziecko skrywa w sobie wielki potencjał i talenty oraz ogromną chęć rozwoju. To właśnie ta pasja i jej wykorzystanie jest najlepszą metodą na doskonalenie ich umiejętności i możliwości. Prowadzony przez NovaKid konkurs muzyczny ma właśnie zainspirować dzieci do rozwoju swoich zainteresowań i zdolności.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie „NovaKid’s MusicKid”? Wystarczy przygotować nagranie anglojęzycznej piosenki  i przesłać je prze formularz na stronie https://new.novakis.pl/musickid lub opublikować w publicznym poście w aplikacji na Instagramie oznaczając profil @novakidpolska.

Nagranie musi być wykonane samodzielnie przez dziecko w wieku od 4 do 12 lat. Wideo można przygotować korzystając z różnego typu inscenizacji, jak kostiumy czy scenografia. Cały występ powinien trwać 30 – 45 sekund.

Nagrania można nadsyłać najpóźniej do 28.01.2021 roku, natomiast cały konkurs podzielony jest na 3 tury. Pod koniec każdej z nich Jury złożone z przedstawicieli NovaKid i Piotra Rubika wyłoni zwycięzcę i tym samym kandydata do Nagrody Głównej, która przyznawana jest na drodze głosowania przez publiczność. Głosowanie odbędzie się w dniach 31.01.2021 – 05.02.2021 a ogłoszenie wyników nastąpi 07.02.2021. Wtedy to zostanie przyznana Nagroda Główna, którą jest nagranie piosenki w profesjonalnym studio muzycznym przy asyście Piotra Rubika. To jednak nie wszystko, bo w puli znajdują się też pakiety lekcji angielskiego na platformie NovaKid, książki dla dzieci od Grupy Wydawniczej Publicat S.A, lampki dziecięca od sklepu Lovely Home, smakołyki marki Brześć, popularne gry Pytaki, kosmetyki Sylveco oraz vouchery do parku rozrywki Rabkoland od sklepu Juhasek.

Więcej o konkursie wokalnym  „NovaKid’s MusicKid” można znaleźć na stronie https://new.novakis.pl/musickid.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie