Konkurs na spot telewizyjny Produkt z mojej okolicy

📅 poniedziałek 12.05.2014 do poniedziałek 15.09.2014
Konkurs na spot telewizyjny Produkt z mojej okolicy

Zadaniem w konkursie jest przygotowanie spotu telewizyjnego, trwającego do 60 sekund, ujętego w formie multimedialnej. Przygotowany przez uczestników film reklamowy musi przedstawiać produkt pochodzący z regionu województwa podlaskiego . Prace konkursowe nagrane na nośniku multimedialnym należy przesłać wraz z formularzem konkursowym do 15 września 2014 r. Spośród nadesłanych spotów reklamowych Kapituła Konkursowa przyzna jedną nagrodę główną w każdej kategorii wiekowej określonej w Regulaminie oraz wyróżnienia w postaci nagród rzeczowych. Co więcej filmy umieszczane na portalach społecznościowych zostaną poddane głosowaniu internautów, na którego podstawie Organizator przyzna „Nagrodę Publiczności”.
Ogłoszenie wyników nastąpi przez opublikowanie listy nagrodzonych na stronie internetowej kampanii www.postawmynasiebie.pl oraz na stronie internetowej Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego, www.pfrr.pl Uroczyste ogłoszenie wyników konkursów połączone z wystawą prac i wręczeniem nagród i dyplomów odbędzie się 24 października 2014 r., w Operze i Filharmonii Podlaskiej, w trakcie Uroczystej Podlaskiej Gali Przedsiębiorczości – 20-lecia Podlaskiej Fundacji Rozwoju Region

Nagrodami w konkursie są najnowsze kamery GoPro Hero 3+!!!
Więcej informacji na stronie: www.postawmynasiebie.pl/edukacja/produkt-z-mojej-okolicy