Konkurs na Najpiękniejszy Stroik w kobiórskim przedszkolu – relacja

📅 czwartek 08.12.2016 do środa 14.12.2016
stroik świąteczny

Świąteczny nastrój zawitał do Gminnego Przedszkola w Kobiórze. Dnia 07.12.2016r. w Gminnym Przedszkolu w Kobiórze nastąpiło rozwiązanie konkursu na Najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy. Konkurs adresowany był do dzieci wraz z rodzicami. Zdajemy sobie sprawę z „zabiegania” ówczesnego rodzica, dlatego tak ważne było, aby dzieci robiły stroiki wspólnie ze swoimi rodzicami, jednocześnie przygotowując się do świąt.

Była to druga edycja konkursu o tej tematyce. Prace rozpatrywane były w dwóch kategoriach dzieci 3, 4-letnich oraz 5, 6-letnich. Wpłynęły 34 prace. Wszystkie zgłoszone stroiki były wyjątkowe, okazjonalne i niespotykane, a nowością było zastosowanie oświetlenia ledowego w niektórych z nich.  Jury przyznało następujące miejsca: kategoria dzieci 3, 4–letnich – I miejsce: Fabian Jastrzemski, II miejsce: Julia Urbaś, III miejsce: Małgorzata Szeląg; kategoria dzieci 5, 6-letnich – I miejsce: Milena Kędzior ex aequo Magdalena Wyród, II miejsce: Krzysztof Kozik, III miejsce: Benjamin Maniek.

konkurs stroiki konkurs kobiór

Dzięki hojności i ofiarności sponsorów, każde dziecko otrzymało wspaniałą nagrodę. Gratulujemy wszystkim dzieciom, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy za rok.