Akademia tańca

Eliminacje Regionalne
Międzynarodowego Festiwalu
Kolęd i Pastorałek Będzin 2016

Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek – Będzin – 2016 jest jedną z największych w kraju konkursowych imprez popularyzujących kolędy  i pastorałki. Festiwal  cieszy się dużym zainteresowaniem, a uczestniczyć w nim mogą soliści, duety, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne, chóry działające w szkołach, domach kultury, parafiach, stowarzyszeniach, organizacjach polonijnych, a także osoby nie zrzeszone. Tak jak co rok zachęcamy do udziału w eliminacjach regionalnych amatorów – wokalistów i instrumentalistów, którzy spełniają warunki regulaminu festiwalu.

Koncerty finałowe odbędą się w dniach 14 – 17 stycznia  2016 r. w Będzinie. Łódzkie jury zakwalifikuje do udziału w finale najlepszych wykonawców.

Karty zgłoszeń należy przesłać na adres Biura Festiwalu.

Szczegóły dotyczące zasad uczestnictwa w Festiwalu /regulamin oraz karta zgłoszenia/ znajdują się na stronie www.mfkip.pl oraz w ŁDK.

Informacje:
muzyka@ldk.lodz.ploia@ldk.lodz.pl,  tel. 797 326 229