Konkurs dla dzieci na najciekawszy list do świętego Mikołaja. Muzeum Narodowe w Szczecinie

Muzeum Narodowe w Szczecinie przy ulicy Wały Chrobrego 3 mapa

niedziela 04.12.2016

10 zł

konkurs mikołajkowy

Tradycyjnie 6 grudnia obchodzimy w Polsce mikołajki. Rankiem tego dnia dzieci dostają upragnione prezenty. Dorośli, chcąc wspomóc świętego Mikołaja w doborze podarków, często namawiają swoje pociechy do przygotowania listu z wymarzonymi prezentami. W tym roku, po raz kolejny, chcielibyśmy zaproponować dzieciom w wieku 5–10 lat udział w naszym konkursie na najciekawszy list do świętego Mikołaja. Na prace czekamy do 4 grudnia 2016 roku.

Pisanie listów do świętego Mikołaja jest pięknym zwyczajem, dzięki któremu dziecko doświadcza magicznej atmosfery, rozwija wyobraźnię, uczy się, że miło jest być obdarowanym, ale dobrze jest też obdarowywać innych. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Istotna jest ciekawa forma oraz zawartość listu (na przykład rysunki, teksty). Prace w formacie co najmniej A4 prosimy nadsyłać do 4 grudnia 2016 roku na adres:

Muzeum Narodowe w Szczecinie

Dział Edukacji

ul. Wały Chrobrego 3                  

70-561 Szczecin

z dopiskiem „List do świętego Mikołaja”. 

Liczy się data stempla pocztowego.

 

Nagrody w konkursie zostały sfinansowane ze środków Województwa Zachodniopomorskiego.

Wielki finał konkursu i otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 15 grudnia 2016 roku (czwartek), o godz. 12.00, w Muzeum Narodowym w Szczecinie, ul. Wały Chrobrego 3. 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Muzeum Narodowe w Szczecinie

Muzeum Narodowe w Szczecinie

Muzeum Narodowe w Szczecinie od wielu lat prowadzi intensywne działania edukacyjne skierowane do osób w różnym wieku i o wszechstronnych zainteresowaniach. Ofertę kieruje zarówno do szkół oraz przedszkoli jak i odbiorców indywidualnych. Głównym celem jest nie tylko przekazanie …

Więcej

Adres:

ul. Staromłyńska 27
70-561 Szczecin


Kontakt:

(+48) 091/ 4315 200
biuro@muzeum.szczecin.pl
http://www.muzeum.szczecin.pl
facebook