Koniec Lata Party w NoVa Park

NoVa Park mapa

sobota 24.08.2019 do niedziela 25.08.2019

Koniec Lata Party w NoVa Park

Przed nami weekend pod znakiem pożegnania wakacji. W dniach 24-25 sierpnia w godzinach 14.00-18.00 NoVa Park zaprasza na atrakcje w ramach imprezy „Koniec Lata Party”. W programie warsztaty gry na bębnach oraz bajkowe animacje dla najmłodszych.

Tegoroczne Koniec Lata Party upłynie pod hasłem „Ostatnie rytmy lata”. Z tej okazji w sobotę 24 sierpnia w godzinach 14.00-18.00 na wszystkich klientów NoVa Park – zarówno tych młodszych, jak i starszych – czekają darmowe warsztaty gry na bębnach, które poprowadzi jedna z najlepszych polskich grup bębniarzy z Wrocławia. Drugiego dnia zabawy, w niedzielę 25 sierpnia, NoVa Park szykuje dla najmłodszych bajkowe animacje z konkurencjami sportowo-ruchowymi, skocznymi układami tanecznymi, szalonymi pojedynkami muzycznymi, grami planszowymi, zabawnymi konkursami dostosowanymi do wieku uczestników czy bańkami mydlanymi w rozmiarze XXL.

„Pożegnanie wakacji wcale nie musi być nudne! W NoVa Park wszystko gra, póki lato trwa! W sobotę mamy dla Was pozytywne wibracje w energetycznych rytmach podczas warsztatów gry na bębnach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Z kolei w niedzielę zapraszamy dzieci do udziału w grach i zabawach, które wywołają na twarzach uczestników uśmiech oraz zagwarantują niezapomniane wspomnienia. Przyjdź i korzystaj, póki lato ciągle w grze!” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Wszystkie atrakcje w ramach wydarzenia są bezpłatne.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa … Więcej

Adres:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl

Koniec Lata Party w NoVa Park