Koncerty Promenadowe dla dzieci i rodziców – MikO&NiJa dla dzieci
Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Koncerty Promenadowe dla dzieci i rodziców – MikO&NiJa dla dzieci

Altana na Plantach (w razie niepogody KFK, ul. Mikołajska 2)
🗺 mapa
📅 sobota 02.09.2023
Koncerty Promenadowe dla dzieci i rodziców
Zapraszamy na kolejny Koncert Promenadowy dla dzieci: Krystian Truchalski.

Zapraszamy na niezwykłe muzyczne wydarzenie prowadzone przez ceniony duet. To będzie niezapomniana przygoda pełna wesołej muzyki i energii, która sprawi, że najmłodsi będą się świetnie bawić. Piosenki z fortepianem wywołają uśmiechy na dziecięcych twarzach, nauczą, czym są przyjaźń i współpraca, oraz pobudzą wyobraźnię. W trakcie koncertu zaprosimy dzieci do włączenia się w interaktywne zabawy i tańce.

MikO&NiJa – Anna Jakiesz-Błasiak (sopran) i Mikołaj MikO Król (tenor) to ceniony duet artystów scenicznych, który wiele lat temu debiutował na deskach Gliwickiego Teatru Muzycznego. Jako soliści występują w wielu teatrach muzycznych w całej Polsce. Od 2013 roku duet z powodzeniem realizuje własne programy artystyczne, śpiewając również poza granicami kraju. Wokalistów usłyszeć można w różnorodnym repertuarze cudzym i autorskim. Artyści wielokrotnie gościli w telewizji oraz wielu audycjach radiowych.

Grzegorz Kasperczyk/Kaspersky – pianista, aranżer, kompozytor, producent muzyczny. Laureat międzynarodowych festiwali. W dorobku ma wiele występów z gwiazdami polskiej muzyki rozrywkowej, m.in. z Krystyną Prońko, Iwoną Węgrowską, Michałem Szpakiem, Kabaretem Rak. Występował w międzynarodowych programach muzycznych A Spectacular Night of QUEEN, THE BEATLES Show i The Great Andrew Lloyd Webber Gala.

2 września 2023, sobota, 11:00
Altana na Plantach, Skwer Zbigniewa Wodeckiego

Wstęp wolny!

W sytuacji wystąpienia złych warunków pogodowych (deszcz, silny wiatr etc.) wydarzenia zostaną przeniesione do Sali Teatralnej Krakowskiego Forum Kultury (ul. Mikołajska 2 – Mały Rynek) – liczba miejsc jest ograniczona.

Regulamin uczestnictwa w Koncertach Promenadowych dostępny jest na stronie: krakowskieforum.pl w zakładce O nas/Regulaminy. 

201 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent