Koncerty Promenadowe dla dzieci i rodziców

Altana na Plantach (w razie niepogody KFK, ul. Mikołajska 2) mapa

piątek 26.08.2022 do sobota 27.08.2022

Koncerty Promenadowe dla dzieci i rodziców

Już po raz szósty w najcieplejszych, letnich miesiącach Altana na Plantach rozbrzmiewać będzie dźwiękami muzyki oraz innych aktywności kulturalnych! A to wszystko niezmiennie dzięki Krakowskiemu Forum Kultury i organizowanym przez tę instytucję Koncertom Promenadowym.

Począwszy od 1 lipca w Altanie na Plantach na skwerze Zbigniewa Wodeckiego odbywają się wyjątkowe koncerty i wydarzenia artystyczne dla starszych i młodszych. Zgodnie z tradycją tzw. „Promenadówek” imprezy wypełnią wszystkie wakacyjne weekendy.

W piątkowe wieczory Altana stanie się miejscem potańcówek. Z kolei sobotnie przedpołudnia to chwile poświęcone najmłodszym: na dzieci czekają koncerty, przedstawienia i ciekawe, angażujące zabawy. W niedzielne popołudnia do Altany zawitają koncerty dla wszystkich, a repertuar będzie bardzo różnorodny.

W sytuacji wystąpienia złych warunków pogodowych (deszcz, silny wiatr etc.) wydarzenia zostaną przeniesione do Sali Teatralnej Krakowskiego Forum Kultury (ul. Mikołajska 2 – Mały Rynek) – liczba miejsc jest ograniczona.

Regulamin uczestnictwa w Koncertach Promenadowych dostępny jest na stronie: krakowskieforum.pl

***

Koncerty i przedstawienia dla dzieci – soboty, godz. 11

***

Potańcówki w Altanie na Plantach

Potańcówki w Altanie na Plantach po raz kolejny umilą nam letnie wieczory! Tym razem Krakowska Szkoła Tańca wprowadzi nas w ten taneczny świat. Podczas piątkowych spotkań będzie można poznać takie tańce, jak cha-cha, samba, bachata czy rumba. Nie zabraknie też klasycznego walca. Koniecznie przyjdź i przetańcz z nami piątkowy wieczór.
Koordynatorka potańcówek: Katarzyna Borkowska

5 sierpnia 2022: rumba
12 sierpnia 2022: walc wiedeński
19 sierpnia 2022: cha cha
26 sierpnia 2022: bachata

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie