Koncerty Promenadowe dla dzieci

Altana na Plantach (w razie niepogody KFK, ul. Mikołajska 2) mapa

sobota 01.08.2020

Koncerty Promenadowe dla dzieci

W każdą sobotę i niedzielę od 27 czerwca aż do 27 września 2020 roku w Altanie na Plantach od strony ul. Westerplatte odbywać się będą Koncerty Promenadowe!
Jest to seria wyjątkowych koncertów i wydarzeń artystycznych dla starszych i młodszych, które to – zgodnie z tradycją tzw. Promenadówek – wypełnią wszystkie wakacyjne weekendy. Chociaż (w związku z epidemią) w tegorocznym programie nie znalazły się piątkowe potańcówki, to czwarta edycja Koncertów Promenadowych obfitować będzie w jeszcze więcej kulturalnych wrażeń.
Wydłużyliśmy bowiem czas organizacji cyklu aż do końca września, co oznacza, że czeka na Was dodatkowy miesiąc z Krakowskim Forum Kultury i świetną zabawą w Altanie!

Wakacyjna podróż – koncert

1 sierpnia,  sobota, 11:00 Altana na Plantach od strony ulicy Westerplatte

🎵 Zapraszamy wszystkie dzieci na muzyczną podróż przez różne kraje świata. Usłyszymy najbardziej znane i charakterystyczne utwory klasyczne i taneczne z różnych zakątków świata oraz poznamy ciekawe instrumenty.

🎵 Wystąpi: zespół składający się ze studentów Akademii Muzycznej w Krakowie.

https://www.facebook.com/krakowskieforum/

Wstęp wolny

❗️ W związku z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dot. zasad bezpieczeństwa w okresie epidemii COVID-19 w każdej imprezie może uczestniczyć maksymalnie 150 osób.

☔ W razie niepogody wydarzenie zostanie przeniesione do sali teatralnej Krakowskiego Forum Kultury bez udziału publiczności. Transmisja online dostępna będzie na fanpage’u KFK.

💥 Serdecznie zapraszamy do Altany na Plantach od strony ul. Westerplatte!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie