Koncert SASZAN na Dzień Dziecka

Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów mapa

sobota 01.06.2019

Koncert SASZAN na Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy 1 czerwca na godz. 17.00 dzieci i młodzież na koncert popularnej wokalistki SASZAN do Dzielnicowego Ośrodka Kultury na Zielonym Ursynowie, przy ul. Kajakowej 12b.

W 2014 roku ukazał się debiutancki album SASZAN zatytułowany RSP, z którym dotarła do 2 miejsca polskiej listy przebojów OLiS. W 2015 roku wokalistka zdobyła nagrodę Young Stars Festival w kategorii „Najlepsza artystka”. Zdobyła też statuetkę Melty Future Awards w kategorii „Cool is everywhere”. Brała udział w krajowych eliminacjach do 63 Konkursu Piosenki Eurowizji. W 2018 roku nakładem wytwórni Uniwersal Music Polska artystka wydała swój drugi album studyjny, zatytułowany „Hologram”. Była uczestniczką programów: Celebrity Splash i Lip Sync Battle Ustawka oraz jurorką w programie „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Koncert realizowany w ramach budżetu partycypacyjnego.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Dzielnicowy Ośrodek Kultury DOK Ursynów w Warszawie

Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów

Rozbudzamy odwagę w każdym, kto chce rozwijać artystyczne pasje. Dzieciaki malują, budują modele samolotów, seniorzy tańczą cza czę. Jako jedyni w Warszawie prowadzimy Galerię Komiksu. W Miejscu Aktywności Lokalnej wspieramy pomysły na sąsiedzkie działania. …

Więcej

Adres:

Ul. Kajakowa 12 b, 02-838 Warszawa


Kontakt:

221255602
biuro@dokursynow.pl
http://www.dokursynow.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:Dzień Dzieckakoncert