niedziela 25.05.2014

Koncert rodzinny MUZOPOLIS – Bydgoszcz

Już 25.05.2014 od godz. 10.30 odbędzie się koncert w wykonaniu folklorysty, budowniczego instrumentów, górala i filozofa Józefa Brody.

Ponadto w muzycznej uczcie wezmą udział instrumentaliści, wokaliści i tancerze Fundacji Kreatywnej Edukacji tworząc z Józefem Brodą twórcze, angażujące publiczność przedsięwzięcie.  Oprócz pięknej muzyki granej na ludowych instrumentach usłyszycie pieśni i opowieści. Do tańca poprowadzą Was i nauczą po dawnemu wirować muzycy i tancerze MUZOPOLIS.

Po koncercie odbędą się warsztaty ceramiczne tworzenia instrumentów pod czujnym okiem samego mistrza Józefa Brody oraz Anny Mackiewicz, która prowadzi cykliczne zajęcia Fundacji Kreatywnej Edukacji w ramach projektu Mobilna wystawa glinianych instrumentów.

Miejsce: Pałac Ostromecko
Data: 25.05.2014
Godzina: 10.30 – 11.20 koncert, 12.00 – 15.00 warsztaty.

Zapisy: Jolanta Gawryłkiewicz 602466347 lub info@fundacjakreatywnejedukacji.org

Bilety 15 zł dorośli i 10 zł dzieci.

Partnerzy: FKE, MCK i Związek Polskich Artystów Plastyków

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Bydgoszczy

Fundacja Kreatywnej Edukacji w Bydgoszczy

Fundacja powstała z inicjatywy osób, które chcą propagować nowe, aktywne metody uczenia się. Uważamy, iż znakomitą, a niedocenianą w Polsce rolę może i powinna obok edukacji formalnej, obecnej w szkole czy na uczelni, odegrać edukacja …

ul. ks. A. Kordeckiego 16/1

info@fundacjakreatywnejedukacji.org

Boże Narodzenie z 5.10.15.