Koncert muzyki Teatru Cortiqué

Koncert muzyki Teatru Cortiqué

Ul. Petera Mansfelda 4 Poznań
🗺 mapa
📅 sobota 14.01.2023
🎫 150zł
Koncert muzyki Teatru Cortiqué

Po raz pierwszy zapraszamy Państwa na wydarzenie, które tworzone jest z myślą o pomocy dla naszych instytucji. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie w całości przeznaczony na remont dachu Teatru Cortiqué i Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź.

Co będzie się działo na scenie? Usłyszycie największe muzyczne hity z repertuaru Teatru Cortiqué w nowych aranżacjach. Podczas koncertu zostaną po raz pierwszy wykonane utwory z zaplanowanej na rok 2023 premiery spektaklu „Piękna i Bestia.”

koncert poznan

Koncert to prawdziwa gratka dla widzów w każdym wieku, miłośników muzyki scenicznej, instrumentalnej, ale też tańca i akrobatyki! Dla wielbicieli Teatru Cortiqué to sentymentalna podróż po najpiękniejszych motywach muzycznych m.in. ze spektakli Królowa Śniegu czy Naturalion dookoła Świata.Nowi widzowie dzięki starannie dobranemu repertuarowi będą mogli poznać jednego z najbardziej utalentowanych i charakterystycznych kompozytorów młodego pokolenia – Gabriel Kaczmarek.

Na scenie zobaczycie wokalistów, muzyków i artystów o niepowtarzalnych głosach i charyzmie. Niektórzy z nich już wcześniej współpracowali przy produkcjach Teatru Cortiqué. Wokalistom i instrumentom będzie towarzyszyć akrobatyczna oprawa wizualna. Całość reżyserowana jest przez Annę Niedźwiedź. Mamy nadzieję, że zdecydujecie się Państwo na uczestnictwo w organizowanym przez nas koncercie i tym samym wsparcie podjętej przez nas inicjatywy. Bardzo liczymy na Państwa pomoc!

Bilety – cegiełki dostępne są TUTAJ 

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie