wtorek 10.06.2014

Koncert Muzopolis – Bydgoszcz

Bydgoszcz miastem MUZYKI! Zapraszamy na Kreowane przez całe Rodziny, wyjątkowo FILMOWE przedsięwzięcie artystyczne: KONCERT W KINIE ORZEŁ MCK.

Udział wezmą, w  międzypokoleniowym składzie:

tancerze
instrumentaliści
dźwiękowcy
muzycy
animatorzy
choreografowie
chórzyści
wspaniała PUBLICZNOŚĆ

Miejsce: Kino Orzeł Miejskie Centrum Kultury ul. Marcinkowskiego 12-14

Czas: 10 czerwca 2014, godz. 16.30

Wstęp wolny, zapraszamy Całe Rodziny

Partnerzy: Fundacja Kreatywnej Edukacji, Miejskie Centrum Kultury, Uniwersytet Kazimierza Wielkieg, Polskie Towarzystwo E.E. Gordona

—-

Projekt MUZOPOLIS, realizowany przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego (UKW), Polskie Towarzystwo Edwina Eliasa Gordona (PTEEG) i Fundację Kreatywnej Edukacji (FKE) jest próbą stworzenia nowego uczestnika kultury: w pełni przygotowanego do odbioru treści, wyposażonego by współtworzyć formuły koncertów, warsztatów, synkretycznych przedstawień, wydarzeń typu performance. Nasze działania mają przyczynić się do ożywienia artystycznego całych środowisk­: od rodziców, seniorów opiekujących się małymi dziećmi i pośrednio odpowiedzialnych za proces edukacyjny po podmioty, które zainteresowane są własnym rozwojem muzycznych umiejętności i korzystaniem z dorobku kultury przedsięwzięć realizowanych w otoczeniu. Wkrótce uruchamiamy szkołę muzyczną.

Fundacja Kreatywnej Edukacji w Bydgoszczy

Fundacja powstała z inicjatywy osób, które chcą propagować nowe, aktywne metody uczenia się. Uważamy, iż znakomitą, a niedocenianą w Polsce rolę może i powinna obok edukacji formalnej, obecnej w szkole czy na uczelni, odegrać edukacja …

ul. ks. A. Kordeckiego 16/1

info@fundacjakreatywnejedukacji.org

Boże Narodzenie z 5.10.15.