Koncert Mamy Śpiewamy i Przyjaciele

FILHARMONIA ŁÓDZKA, NARUTOWICZA 20/22 mapa

niedziela 15.12.2019

10

Koncert Mamy Śpiewamy i Przyjaciele

Zapraszamy rodziny z dziećmi na interaktywny koncert. Wszyscy obecni biorą aktywny udział we wspólnym muzykowaniu, tańcu, śpiewie, rytmizacji. Tradycyjne utwory muzyczne grane na instrumentach przeplatają się z elementami popularnych zajęć gordonowskich (opartych na teorii prof. Edwina Eliasa Gordona – jak Baby Boom Bum w FŁ).

Koncert stymuluje zmysły dzieci: słuch, wzrok i dotyk. Poprzez ruch kształtuje się ich równowagę i propriocepcja. Rozbudza się wyobraźnia muzyczna. Wykonawcy słuchają dzieci, podążają za nimi, a wszyscy dorośli poprzez aktywne uczestnictwo, muzykowanie, stają się inspiracją dla nich.

Anna Szafraniec to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, od lat związana z zespołem „Dziewczyny”. Koncertowała także z jazzowymi składami, w kraju i za granicą. Tatiana Szafraniec, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach (wokalistyka jazzowa) z przygotowaniem pedagogicznym jest certyfikowaną instruktorką zajęć gordonowskich. Zofia Moląg-Kopeć, wiolonczelistka, absolwentka wydziału instrumentalno-pedagogicznego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, od 2013 r. jest członkiem The Crew String Orchestra.
„Każda z nas jest mamą, muzykiem i nauczycielem. Kochamy to, co robimy, i dzielimy się swoją pasją”

15 grudnia 2019, 15.00, 17:00 Cena biletu: 10 PLN

Sala Kameralna

Wykonawcy:
Anna Szafraniec
Tatiana Szafraniec
Zofia Moląg-Kopeć

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
filharmonia łódzka logo

Filharmonia Łódzka im. A. Rubinsteina

Na estradzie Filharmonii Łódzkiej najczęściej występuje Orkiestra Symfoniczna FŁ. Zapraszane są również zespoły z innych miast Polski oraz z zagranicy, jak choćby: Deutsche Symphony Orchester Berlin, Shanghai Symphony Orchestra, Orkiestra XVIII Wieku, Concerto Italiano i …

Więcej

Adres:

ul. Narutowicza 20/22,
90-135 Łódź


Kontakt:

42 664 79 10; 42 664 79 79
bilety@filharmonia.lodz.pl
http://www.filharmonia.lodz.pl