Koncert laureatów XXVI Przeglądu Piosenki o Łodzi Łódzkie Skrzydła 2022

Teatr Piccolo w Łodzi, przy ul. Tuwima 34
📅 sobota 21.05.2022
Koncert laureatów XXVI Przeglądu Piosenki o Łodzi Łódzkie Skrzydła 2022
Przegląd Piosenki o Łodzi jest cykliczną imprezą, organizowaną przez Towarzystwo Przyjaciół Łodzi od 1992 roku.

Adresowany jest do dzieci i młodzieży, z przedszkoli, szkół oraz uczestników zajęć      w placówkach wychowania pozaszkolnego z terenu Łodzi  i województwa łódzkiego; cieszy się ogromną sympatią i niesłabnącym zainteresowaniem wśród uczestników  i ich opiekunów – rokrocznie bierze w nim udział kilkuset wykonawców (soliści, zespoły, chóry).

Za nami przesłuchania konkursowe,teraz czas na koncerty. Zapraszamy serdecznie na Koncert laureatów XXVII Przeglądu Piosenki o Łodzi „Łódzkie Skrzydła 2022”, który odbędzie się 21 maja o godz. 17.00 w Teatrze Piccolo w Łodzi, przy ul. Tuwima 34.
W dwugodzinnym koncercie usłyszymy stare, nowe i premierowe piosenki o Łodzi w wykonaniu nagrodzonych uczestników Przeglądu.
Koncert poprowadzi prof. Anna Jeremus-Lewandowska
Wstęp wolny.
Koncert finałowy, podsumowujący tegoroczną edycję Łódzkich Skrzydeł odbędzie się 2 czerwca o godz. 11.00 w Auli Akademii Muzycznej przy ul. Żubardzkiej 2a.

Organizatorem projektu jest Towarzystwo Przyjaciół Łodzi, które od 30 lat niekonwencjonalnie, bo poprzez piosenki, przybliża najmłodszym członkom naszej społeczności historię, tradycje i współczesność naszego miasta, pogłębiając tym samym więzi z Małą Ojczyzną.

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY JEST Z BUDŻETU MIASTA ŁODZI

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! Towarzystwo Przyjaciół Łodzi.