Koncert finałowy XXVI Przeglądu Piosenki o Łodzi Łódzkie Skrzydła 2022

Aula Akademii Muzycznej, ul. Żubardzka 2a
📅 czwartek 02.06.2022
Koncert finałowy XXVI Przeglądu Piosenki o Łodzi Łódzkie Skrzydła 2022
Przegląd Piosenki o Łodzi jest cykliczną imprezą, organizowaną przez Towarzystwo Przyjaciół Łodzi od 1992 roku.

Adresowany jest do dzieci i młodzieży, z przedszkoli, szkół oraz uczestników zajęć      w placówkach wychowania pozaszkolnego z terenu Łodzi  i województwa łódzkiego; cieszy się ogromną sympatią i niesłabnącym zainteresowaniem wśród uczestników  i ich opiekunów – rokrocznie bierze w nim udział kilkuset wykonawców (soliści, zespoły, chóry).

Za nami przesłuchania konkursowe,teraz czas na koncerty.
Koncert finałowy, podsumowujący tegoroczną edycję Łódzkich Skrzydeł odbędzie się 2 czerwca w Auli Akademii Muzycznej, ul. Żubardzka 2a.

Przebieg uroczystości:

1. Część oficjalna – ok. 20-30 minut
  2. Część artystyczna – ok. 30-40 minut
  3. Wręczenie nagród, dyplomów, medali i upominków laureatom konkursu, oraz dyplomów uczestnictwa w Przeglądzie.

Organizatorem projektu jest Towarzystwo Przyjaciół Łodzi, które od 30 lat niekonwencjonalnie, bo poprzez piosenki, przybliża najmłodszym członkom naszej społeczności historię, tradycje i współczesność naszego miasta, pogłębiając tym samym więzi z Małą Ojczyzną.

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY JEST Z BUDŻETU MIASTA ŁODZI