Koncert familijny z okazji Dnia Dziecka – Niedziela z Krecikiem

Koncert familijny z Grupą MoCarta
Bajkowa Orkiestra pod dyrekcją czeskiego dyrygenta Petra Chromczaka

Podczas przerwy możliwość zrobienia wspólnego zdjęcia z Krecikiem 🙂

Ahoj! Słynny bohater czeskich bajek wybiera się w odwiedziny do gdańskiej Filharmonii. Już się nie może doczekać spotkania z dziećmi, a także z ich rodzicami. Przecież na bajce o przygodach sympatycznego zwierzątka wychowały się całe pokolenia. Postać Krecika wzbudziła sympatię i uznanie widzów na całym świecie, a w Gdańsku będzie okazja obejrzeć dwa odcinki: Krecik i orzeł oraz Krecik i godziny. Oryginalna muzyka do bajek skomponowana przez Vadima Petrova będzie wykonywana na żywo wraz z projekcją na ekranie. Kameralna orkiestra zagra pod dyrekcją czeskiego dyrygenta Petra Chromcaka.

Krecik i orzeł
Sympatyczny Krecik ratuje z powodzi gniazdko z orlim pisklątkiem. Ptaszek jest głodny i nie ma rodziców, więc Krecik postanawia się nim zaopiekować. Karmi go i wychowuje, a nawet uczy latać. Kiedy orzeł dorasta, nie zapomina o troskliwości Krecika i ma wiele okazji, aby mu za jego przyjaźń odpłacić przyjaźnią.

Krecik i godziny
Krecik i jego przyjaciele znajdują zegar, który wypadł z ciężarówki. Zegar zorganizował na nowo życie mieszkańców lasu, ale nie wszystkim się to podoba. Najbardziej denerwują się sowa i jej małe sowiątka. Po kilku dniach zirytowana mama porywa budzik i wynosi go do miasta na dach bloku.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Wiek: 2+
Czas trwania: ok. 60 min.

Bilet rodzinny w specjalnej cenie do kupienia w kasie biletowej PFB na Ołowiance, 58 320 62 62.