Koncert eliminacyjny do VIII Festiwalu Rytm Pro Arte Gliwice

COK Perełka, ul. Studzienna 6, 44-100 Gliwice mapa

sobota 25.06.2016

Wstęp wolny

Rytm Gliwice

Trwają koncerty eliminacyjne do VIII Festiwalu Rytm Pro Arte Gliwice. Najbliższy odbędzie się 25 czerwca w COK Perełka (ul. Studzienna 6, 44-100 Gliwice).

Między godz. 16.00 a 19.00 w Perełce zaprezentują się uzdolnione muzycznie dzieci i młodzież z całej Polski. Koncert poprzedzą warsztaty wokalne, które od godz. 14.00 do 15.15 poprowadzi Eva Aksamit, wokalistka i producent muzyczny z Gliwic. Eva to niezwykle uzdolniona wokalistka, która kocha to, co robi. Oprócz występowania na scenie w ramach projektu VELVETEVE, jest nauczycielem śpiewu. Pomaga odkryć możliwości własnego głosu, przełamywać bariery i udoskonalać śpiew. Jest profesjonalistką, która nawiązuje niezwykły kontakt z uczniem, poznając jego potrzeby i skutecznie na nie odpowiadając, dlatego cieszymy się, że możemy gościć Evę podczas eliminacji, dając naszym uczestnikom szansę na rozwój – podkreśla Michał Czaplicki w imieniu zarządu Fundacji Rytm Gliwice.

Czerwcowy koncert eliminacyjny to trzecia w tym roku okazja do zaprezentowania się przed profesjonalnym jury. Uczestnicy najwyżej ocenieni zakwalifikują się do finału Festiwalu Rytm Pro Arte Gliwice. W październikowych finałach zaprezentują się wykonawcy w dwóch kategoriach wiekowych: do 14 lat i od 14 lat wzwyż. Czekają na nich atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe. Szczegóły dostępne są na stronie organizatora: www.fundacjarytmgliwice.pl

Festiwal jest organizowany przy wieloletnim wsparciu Miasta Gliwice oraz partnerów.
Wstęp wolny.


Dział promocji Festiwalu RYTM Pro Arte Gliwice 2016
tel. 505 308 814 (całodobowo)

rytmgliwice@gmail.com (odpowiadamy w ciągu 24 godzin)

fundacjarytmgliwice.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:koncertwarsztaty

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także

Polecamy