Koncert dla dzieci w Pałacu w Rybnej: Moja matka gęś

Pałac w Rybnej, Powstańców Warszawskich 83, Tarnowskie Góry mapa

niedziela 19.05.2019

5

Koncert dla dzieci w Pałacu w Rybnej: Moja matka gęś

Całoroczny cykl Rybna Dzieciom organizowany przez Instytucję Kultury Pałac w Rybnej – spotkania z muzyką artystyczną, wprowadzające w świat piękna, pasji i wielorakich korzyści związanych ze słuchaniem i wykonywaniem muzyki, grą na instrumentach, śpiewem, tańcem – sztuką ma swoją kolejną, majową odsłonę.

„Moja matka gęś” – oto tytuł koncertu w wykonaniu wspaniałego duetu fortepianowego Ravel Piano Duo. Na tę ucztę dla najmłodszych i ich rodzin zapraszamy w niedzielę 19 maja o godz. 12.00. W programie koncertu m.in słynna suita Maurice Ravela zatytułowana właśnie „Moja matka gęś” oraz „Łabędź” Camille Saint Saensa i walce Johannesa Brahmsa a zagrają: Agnieszka Kozło i Katarzyna Ewa Sokołowska, laureatki Fryderyka 2016 oraz nominacji do tej nagrody w roku 2018 w dwóch kategoriach: Album roku – muzyka kameralna oraz Najwybitniejsze nagranie muzyki polskiej.

Bilety na koncert Rybna Dzieciom w cenie 5 zł na osobę do nabycia w recepcji pałacu bezpośrednio przed koncertem, istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji pod numerem telefonu 32 284 18 37.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także