Weleda
Weleda Baby

Koncert Czerwcowy Fundacji W Sercu Matki

Amfiteatr w Parku Kultury w Powsinie
🗺 mapa
📅 niedziela 19.06.2022
Koncert Czerwcowy Fundacji W Sercu Matki
Już w tę niedzielę, 19 czerwca zapraszamy do Amfiteatru w Parku Kultury w Powsinie na Koncert Czerwcowy, który odbędzie się w godz. 15-19, organizowany przez Fundację „W Sercu Matki”. Podczas Koncertu wystąpią pełni zapału i pasji amatorzy – dzieci i dorośli – oraz profesjonalni artyści, w tym m.in. Chór Mam Ave Maria, Chór Rodzinny Szkoły Sióstr Niepokalanek na Kabatach, zespoły dziecięce Fundacji „W Sercu Matki’ oraz soliści.

W najbliższą niedzielę, 19 czerwca, zapraszamy na drugi już Koncert Czerwcowy, organizowany przez naszą Fundację (Fundacja „W Sercu Matki”). Celem Fundacji jest odkrywanie i rozwijanie talentów u każdego człowieka. Podczas Koncertu Czerwcowego wystąpią amatorzy – zarówno dzieci, jak i dorośli – którzy zdecydowali się rozwijać szczególnie talent muzyczny, poprzez śpiew i grę na instrumentach. Wystąpią zatem amatorskie chóry – Chór Mam Ave Maria, Chór Rodzinny Szkoły Niepokalanek na Kabatach, zespoły dziecięce Fundacji „W Sercu Matki”, a także Zespół Folklorystyczny „Lazurki”, soliści amatorzy oraz profesjonalni muzycy, Rafał Christa (gitara), Paweł Listwon, Teresa Szostakowska, Marta Szeliga (śpiew).

Koncertowi towarzyszyć będzie plener malarski „Amfiplener” prowadzony przez artystę malarza i grafika, Ryszarda Ząbkowskiego. Odbędzie się on w Amfiteatrze, w godzinach trwania koncertu, dla dzieci i dorosłych.
Zakończymy wspólnym tańcem Jeruzalema 🙂

Jesteśmy przekonani, że Koncert Czerwcowy przyniesie radość, rozrywkę oraz zainspiruje do rozwijania różnorodnych talentów przez każdego z nas.

Zachęcamy gorąco do przybycia w najbliższą niedzielę na godz. 15!

https://fundacjawsercumatki.pl/19-czerwca-odbedzie-sie-drugi-juz-koncert-czerwcowy-zapraszamy-serdecznie/
https://fb.me/e/5xiSyBafk

182 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent