koncert

sobota 10.12.2011

koncert

Impreza współorganizowana przez CK 105 w Koszalinie i Przedszkole nr 14 w Koszalinie ma na celu promocję dzieci uzdolnionych muzycznie, a także przede wszystkim sprawić radość zaproszonym gościom ze wspólnego kontaktu z muzyką.

10.12.2011, godz. 10.00, Kino "Kryterium"

"Mikrofon dla Przedszkolaka" XIII Festiwal Piosenki Przedszkolnej

Ma ona zasięg powiatowy, w której biorą udział wychowankowie koszalińskich przedszkoli, a wspaniałe tło tworzą również dzieci z rodzimych, koszalińskich zespołów artystycznych prezentujących swoje umiejętności z zakresu różnorodnego tańca i piosenki.

Centrum Kultury 105 w Koszalinie

Obecnie CK 105 jest prężnie działającą jednostką kulturalną. Szerokie pole działania instytucji obejmuje realizację i prezentację projektów artystycznych, pracę warsztatową oraz działania w zakresie edukacji i upowszechniania kultury.

ul. Zwycięstwa 105, 75-001 Koszalin

(94) 347-57-01