Wybierz miasto

Przyjazne dziecku

Katalog Miasta Dzieci • domy kultury

Centrum Kultury 105 w Koszalinie

Obecnie CK 105 jest prężnie działającą jednostką kulturalną. Szerokie pole działania instytucji obejmuje realizację i prezentację projektów artystycznych, pracę warsztatową oraz działania w zakresie edukacji i upowszechniania kultury.

ul. Zwycięstwa 105, 75-001 Koszalin

(94) 347-57-01
sekretariat@ck105.koszalin.pl

Centrum Kultury 105 w Koszalinie
ZOBACZ TAKŻE:warsztaty

sob
10.12.2011
koncert

koncert

Impreza współorganizowana przez CK 105 w Koszalinie i Przedszkole nr 14 w Koszalinie ma na celu promocję dzieci uzdolnionych muzycznie, a także przede wszystkim sprawić radość zaproszonym gościom ze wspólnego kontaktu z muzyką.

21.08.2011
warsztaty

warsztaty

Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych, starców i zakochanych 😉 do udziału w warsztatach twórczych – tworzenie mapy – dialogu . Aby wziąć w nich udział wystarczy pojawić się w godzinach 11-15 dnia 21 sierpnia w okolicach Rynku Staromiejskiego i przed Ratuszem w Koszalinie.

07.08.2011
czytanie książeczek

czytanie książeczek

W każdą niedzielę wakacji odbędzie się spotkanie z książką oraz z postaciami z bajek. Impreza połączona jest z zabawami dla dzieci, np. z Kubusiem Puchatkiem, Krecikiem czy z Koziołkiem Matołkiem.

05.08.2011
zabawy dla dzieci

zabawy dla dzieci

Zapraszamy na program artystyczny w ramach Bezpiecznych Wakacji 2011. Interaktywne zabawy z Klaunami Kulkami – w programie: gagi klaunowe, fabryka baniek mydlanych, balonikowe zoo, malowanie twarzy.

29.07.2011
Transportowa Gram Miejska

Transportowa Gram Miejska

Transportowa Gram Miejska polega na zaliczeniu określonych punktów w przestrzeni miasta, korzystając z określonej formy transportu: samochód, rower, motor, MZK.

22.07.2011
spektakl

spektakl

W programie spektakl o historii Polski na wesoło, akcja plastyczna. Klub Zacisze – plac zabaw Misiowa Dolina.

17.07.2011
Wielkie szydełkowanie

Wielkie szydełkowanie

Wielkie szydełkowanie. Duża ilości pozyskanych osób, w ciągu określonego czasu – kilku godzin, robi na szydełku wielki napis albo obrazek związany z Koszalinem.

Zajęcia i miejsca

Wybierz miasto