Kołysanka dla Niespokoju z cyklu Kołysanki dla Potworów. Warsztaty online

online

czwartek 17.09.2020

Kołysanka dla Niespokoju z cyklu Kołysanki dla Potworów. Warsztaty online

Na warsztaty zaprasza Katarzyna Jackowska-Enemuo – muzykantka, opowiadaczka, autorka tekstów i muzyki, mama i animatorka kultury.

Mówiłam już, że w mojej szafie zamieszkały dziwne Stwory-Potwory?

Wyglądają okropnie, nie śpią po nocach, hałasują i przez to ja też nie mogę spać. U was też pewnie jakieś mieszkają (ciekawe gdzie). No i próbuję je jakoś ugłaskać, uspokoić, wymyślić takie kołysanki, specjalnie dla nich, żeby im lepiej było…
Właśnie do tego Was zapraszam.

Jeden z tych Stworów, co zamieszkały w mojej szafie ciągle się martwi… Martwi się, nie wie, co zrobić, chodzi w kółko (a chodzenie w kółko po szafie to trudna rzecz), albo stoi w miejscu jak zaklęty i tylko przewraca oczami… Tak czy siak – nie wie, czy w prawo, czy w lewo, a serce mu bije jak szalone i poci się okropnie, i trzęsą mu się ręce. I oczywiście nie może spać.

Jak on wygląda, jak myślicie? (ja do tej szafy zaglądam tylko przez szparę w desce i nie widzę ich dobrze)… Co byście mu powiedzieli? Albo zaśpiewali? Pomyślcie, napiszcie, narysujcie, nagrajcie i wyślijcie na maila wpk@fundacjawezel.pl z dopiskiem „kołysanka dla Niespokoju” (i koniecznie się podpiszcie!). A kiedy się spotkamy, to z Waszych prac ułożymy dla niego kołysankę!
p.s. Kołysanka wcale nie musi być bardzo cicha i spokojna

Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Spotkanie odbywa się na zoomie. Link zostanie przesłany w dniu poprzedzającym warsztaty.
Zapisy na warsztaty tu:
http://wpk.fundacjawezel.pl/kolysanka-dla-niespokoju/
Liczba miejsc ograniczona.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie