Kolorowanki pokazujące jak czynić dobro

📅 niedziela 12.03.2023 do niedziela 19.03.2023
Kolorowanki lepszy świat
„Lepszy świat” to zestaw kolorowanek, które pokazują dzieciom przykłady dobrych uczynków w codziennym życiu oraz uwrażliwiają najmłodszych na problemy ludzi słabszych i niepełnosprawnych w naszym otoczeniu. Ten zestaw kolorowanek może być narzędziem służącym rozwijaniu społeczeństwa, które będzie bardziej przyjazne, zintegrowane i wspierające.

Kliknij: Kolorowanki „Lepszy Świat” i zobacz je w wersji do darmowego wydruku

Kolorowanki te przedstawiają różne sytuacje, w których pojawiają się osoby niepełnosprawne, sportowcy na Paraolimpiadzie oraz przykłady dobrych uczynków. Dzięki nim dzieci mogą przyswoić sobie ważne wartości, takie jak empatia, tolerancja i szacunek dla innych. Kolorowanie obrazków, na których pojawiają się osoby niepełnosprawne, pomaga dzieciom zrozumieć, że każdy z nas jest wyjątkowy i niepełnosprawność nie powinna być powodem do dyskryminacji.

Kolorowanki te są nie tylko zabawą, ale także sposobem na przekazywanie ważnych wartości życiowych i edukację. Mogą być używane na zajęciach w przedszkolu, szkole lub w domu. Wszystkie obrazy są dostępne do darmowego druku tu: kolorowanki „Lepszy Świat”

Depresja dzieci i młodzieży - kurs online

Jeśli Ci się podobają, to podziel się z innymi i wspólnie dołóżmy małą cegiełkę do budowania lepszego jutra.

A po więcej ciekawych kolorowanek zapraszamy na E-kolorowanki.eu

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent