Kolor: Fiolet. Letnie warsztaty kulinarne z fioletowymi produktami

🎫 60zł
Kolor: Fiolet. Letnie warsztaty kulinarne z fioletowymi produktami
CZERWIEC – LETNIA KUCHNIA. KOLOR PRZEWODNI: FIOLET18-19-20.06.2021

W czerwcu na targach królują nie tylko truskawki czy czereśnie, ale i całe mnóstwo… niebieskich i fioletowych warzyw i owoców.

Są nawet takie, które potrafią zmieniać kolor, wiedzieliście o tym? W dodatku fioletowy kolor pięknie komponuje się wizualnie i smakowo z letnimi naciami wprost naładowanymi po brzegi witaminami, koperkiem, delikatnym jogurtem, czosnkiem, pomarańczowymi owocami i wiórkami kokosowymi.

Wstępne menu: fioletowa zupa-krem, dolmasi (tureckie gołąbki) z czerwonej kapusty, niebieska lemoniada zmieniająca kolor lub koktajl (lub smoothie bowl) borówkowy lub totalnie odlotowa kolorowa surówka z czerwonej kapusty z jabłkiem, pomarańczami i morelami.

WARSZTATY W CZASIE COVID-19przeczytaj przed przyjściem na warsztaty, to ważne!
  • warsztaty kulinarne są w pełni dostosowane do wymogów sanitarnych obowiązujących zarówno w minionej sytuacji zaostrzonego rygoru sanitarnego w obliczu pandemii COVID-19, jak i do obecnych wytycznych oraz zaleceń MEN, Ministra Zdrowia oraz Sanepidu
  • w studiu, gdzie odbywają się warsztaty, dostępne są żele i płyny do dezynfekcji, studio i sala warsztatowa są czyszczone i dezynfekowane przed każdymi warsztatami i przed oraz po każdej grupie warsztatowej
  • tematy i sposób prowadzenia warsztatów są w pełni dostosowane do obecnej sytuacji; menu warsztatów zakłada przygotowanie potraw, które każdy uczestnik przygotowuje osobno, z własnego zestawu składników, które otrzymuje na warsztatach i które przygotowane są tylko dla niego; wyjątkiem w dzieleniu się składnikami jest rodzeństwo, jeśli wyrazi taką chęć
  • uczestnicy i prowadzący zobowiązani są przestrzegać wymagań sanitarnych (mycie rąk, mycie warzyw/owoców/jajek przed przystąpieniem do pracy, fartuchy, związane włosy)

8fd080efb69f6d73ace89b48dcddd45dCZAS TRWANIA

w zależności od tematyki oraz liczby i wieku uczestników: ok 1-1,5 godziny.

MIEJSCE

ZAPISY

MINIMALNY WIEK

dolna granica wieku to 4 lata; młodsze dzieci tylko po indywidualnej wcześniejszej konsultacji

ALERGIE POKARMOWE

prosimy w momencie zapisu o zgłaszanie wszelkich alergii pokarmowych oraz problemów z jedzeniem wśród dzieci (np. dziecko nie lubi warzyw, owoców, boi się dotykać mokrych rzeczy, nie lubi mąki, ma alergię pokarmową na orzechy, soję, gluten, itd.)

KOSZT WARSZTATÓW I KARNETY

warsztaty dla dzieci pojedyncze: 60 pln od uczestnika za jedne warsztaty, warsztaty dla dzieci w karnecie: 165 pln/3 zajęcia (tzw. mały karnet), 220 pln/4 zajęcia, 330 pln/karnet półroczny 6 zajęć (tzw. duży karnet), 660 pln/karnet całoroczny (12 zajęć)

Zapraszamy!

Kulinarna rozgrzewka - warsztaty kulinarne na start!