Kolonie w Zamku Kliczków

Zamek Kliczków, Folwark Książęcy mapa

poniedziałek 01.07.2019 do piątek 23.08.2019

Kolonie w Zamku Kliczków

Na kolonie tematyczne w Zamku Kliczków zapraszamy wszystkich fanów literatury fantasy, sportu i dobrej zabawy w zamkowej atmosferze!

Kolonie dla fanów Zwiadowców, Drużyny, Tolkiena to zajęcia z fechtunku, łucznictwa, nordyckiej mitologii, czy Run Starożytnych. Kolonie w zamku to doskonała forma spędzenia wakacji! Tematyczne kolonie 2019 dla dzieci i młodzieży w Zamku Kliczków to również gry terenowe i strategiczne, budowanie szałasów oraz tropienie zwierząt.

Tajemniczy Świat Tropicieli to kolonie dla chłopców oraz kolonie dla dziewcząt w wieku od 11 lat. Ciekawe zajęcia i imprezy wieczorne, ogniska, muzyka, tańce, obserwacja gwiazd i wieczorne eskapady w tajemnicze, zamkowe miejsca.

Doskonałe warunki noclegowe. Wszystkie pokoje z łazienkami. A przede wszystkim wyśmienita kuchnia. Kolonie tematyczne odbywają się na podstawie scenariusza, z oryginalnymi postaciami, artefaktami oraz pełnej zwrotów akcji fabułą. Całość pod okiem doświadczonego kierownika oraz zaangażowanych i uśmiechniętych wychowawców. Gdzie rezerwować miejsca? Rezerwacja i szczegóły na www.quatromondis.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
atrakcje dla dzieci we Wrocławiu - kolonie i obozy dla dzieci z legendami

Kolonie tematyczne Quatromondis Cztery Światy Hugona Yorcka

HUGO YORCK specjalizuje się w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży, tj. koloniach i zimowiskach. Imprezy tematyczne odbywają się w zamkach i pałacach w całej Polsce i kierowane są zwłaszcza do miłośników literatury fantasy. …

Więcej

Adres:

Biuro Obsługi Klienta, ul. Uniczowska 25/5 40-748 Katowice


Kontakt:

504 540 004
kontakt@czteryswiaty.pl
http://www.quatromondis.pl

ZOBACZ TAKŻE:wakacjewyjazdy

Zobacz także