Fabryka Marzeń
Zapraszamy do Klockowni!

Kolonie nad jeziorem z RoboPlanet

Garczyn, k. Kościerzyny
🗺 mapa
📅 sobota 22.07.2023 do niedziela 13.08.2023
🎫 1500zł
Kolonie nad jeziorem z RoboPlanet
Zapraszamy na niezapomniane kolonie nad jeziorem Garczyn, które pozwolą Twojemu dziecku połączyć wakacje z nauką i wspaniałą zabawą. Nasz hotel znajduje się w środku lasu nad jeziorem, co dostarcza możliwości do ciągłego pobytu na świeżym powietrzu i zapewnia niezapomniane wakacje.

W trakcie tygodniowych zajęć pod okiem wykwalifikowanych instruktorów dzieci będą miały możliwość uczestniczenia w ekscytujących grach terenowych, warsztatach z robotyki i programowania.  Dodatkowo, eksperymentach naukowych, misjach w Minecrafcie, podczas których będą zdobywać wiedzę z zakresu nauki, odkrywać nowe zainteresowania oraz doskonalić swoje zdolności manualne.

Poza tematycznymi zajęciami, czeka na nas wiele innych atrakcji, takich jak pływanie w jeziorze, plażowanie, gry i zabawy na świeżym powietrzu, a wszystko w przyjaznej i relaksującej atmosfrze sprzyjaącej zawiązywaniu nowych przyjaźni/.

Daj swojemu dziecku wyjątkowe wakacje, pełne przygód, nauki i zabawy w pięknym miejscu nad jeziorem w środku lasu. Zapisz już dziś na kolonie nad jeziorem Garczyn!

Terminy i formularz zapisów na https://roboplanet.pl/kolonie-letnie/

#kolonie #wakacje #robotyka #minecraft #programowanie #jezioro #przyjaźń #rozwój #zabawa #gra_terenowa #eksperymenty_naukowe

836 ocen
4.95
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent
Adres:
Marusarzówny 2/39
80-523 Gdańsk
Kontakt:

791333730
biuro@roboplanet.pl
http://roboplanet.pl
facebook