Kolonie letnie w podkarpackich zamkach!

niedziela 28.06.2020 do czwartek 20.08.2020

Kolonie letnie w podkarpackich zamkach!

Tego lata pragniemy pokazać uczestnikom wakacji z Quatromondis piękno podkarpackich zamków. Magiczny portal do Świata Czarodziejów jest otwarty dla dzieci przez całe wakacje! Program ten, dedykowany fanom Harry’ego Pottera oraz miłośnikom literatury fantasy, to przepis na udane kolonie dla dzieci!         

Renesansowe zamki chętnie goszczą młodych czarodziejów, którzy wprowadzają tam mnóstwo radości i nadają drugie życie historycznym budynkom. Czas wolny spędzają w przepięknie wystylizowanych ogrodach i klimatycznych salach, gdzie oprócz zabawy i leniuchowania poznają niespotykane na co dzień umiejętności. Dokładnie tak, bo kto z nas może pochwalić się wiedzą na temat zielarstwa, uwarzyć własny eliksir czy pojedynkować się na zaklęcia?

Każdy z uczestników czuje, że dołączył do czegoś szczególnego, internety idą w zapomnienie…

Jak zostać czarodziejem?

Po pierwsze w ciągu roku należy uczęszczać do mugolskiej szkoły 😉. Kolonie w zamku są przeznaczone dla dzieci w wieku 9-18 lat. Każdy, kto lubi czytać książki, marzy, by zostać jedną z postaci fantastycznych światów lub pragnie przeżyć przygodę, która będzie pełna wyzwań, zagadek i tajemnic, znajdzie tu cząstkę siebie.

Po drugie trzeba pamiętać, że są to wakacje… Będzie czas na krótkie opalanko, wiatr we włosach, jak i odpoczynek w przyjemnie chłodnych salach zamkowych. Przygoda czeka na owych bohaterów. Weź sprawę w swoje ręce.

Najwyższa pora poznać podkarpackie skarby!

Zapraszamy serdecznie do Quatromondis – Czterech Światów Hugona Yorcka

Wybierz niezwykła atmosferę i bajkowe sale w Zamku w Baranowie Sandomierskim lub zasmakuj specjałów kuchmistrzów z Zamku w Krasiczynie.

331a454f-6db8-4504-a9d9-7ce591665eeb
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
atrakcje dla dzieci we Wrocławiu - kolonie i obozy dla dzieci z legendami

Kolonie tematyczne Quatromondis Cztery Światy Hugona Yorcka

HUGO YORCK specjalizuje się w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży, tj. koloniach i zimowiskach. Imprezy tematyczne odbywają się w zamkach i pałacach w całej Polsce i kierowane są zwłaszcza do miłośników literatury fantasy. …

Więcej

Adres:

Biuro Obsługi Klienta, ul. Uniczowska 25/5 40-748 Katowice


Kontakt:

504 540 004
kontakt@czteryswiaty.pl
http://www.quatromondis.pl

ZOBACZ TAKŻE:wakacjewyjazdy