Kolonie i obozy letnie dla dzieci i młodzieży 2019!

Łazy, Czaplinek, Hartwoiec

wtorek 12.03.2019 do wtorek 19.03.2019

Kolonie i obozy letnie dla dla dzieci i młodzieży 2019!

Oferta obozów letnich dla dzieci i młodzieży KOGIS jest już dostępna! Wybierz ulubioną tematykę wyjazdu i baw się nad pięknym morzem lub nad jednym z malowniczych jezior! 

Letnie wakacje powinny być dla dzieci czasem radosnego wypoczynku, rozwijających zajęć i poznawania ciekawych ludzi, dlatego należy je starannie zaplanować. Oto propozycje KOGIS na tegoroczne lato!

TRWA PROMOCJA FIRST MINUTE! SUPER RABATY NA WYBRANE OBOZY!

Nad morzem

Łazy – to tutaj, w wygodnych ośrodkach, wypoczywać będą zarówno młodsze dzieci, jak i młodzież. Każda z tych grup zakwaterowana będzie w innym ośrodku. Kogisowe obiekty oferują komfortowe pokoje oraz bardzo bogate zaplecze rekreacyjne. Łazy to idealne miejsce na udane wakacje! Kogis jak co roku oferuje bardzo dużo tematyk – każde dziecko w ofercie  znajdzie coś dla siebie.

Na dzieci czekają: OBÓZ LEGO, NADMORSKA AKADEMIA PANA KLEKSA, WAKACJE Z PIPPI LANGSTRUMP, MINECRAFT, SPORT MIX KIDS, BOYS CAMP, GIRLS CAMP, OBÓZ PIŁKARSKI, OBÓZ TANECZNY, KOLONIA ARTYSTYCZNA, OBÓZ FANTASTYKI i inne. Nie zabraknie propozycji dla młodych adeptów magii czyli lata z HARRYM POTTEREM.

Dla nastolatków KOGIS przygotował OBÓZ DZIENNIKARSKI, TANECZNY, ARTYSTYCZNY, CHILLOUT, SURVIVALOWY, SPORTOWY, ANIME I MANGA i wiele więcej.

Maluszkowa nadmorska kraina 

Szczególną opieką na koloniach KOGIS otoczeni są najmłodsi koloniści – w wieku 6-10 lat. Dla nich od lat obowiązuje autorski program opieki „Smyk” polegający na zwiększonych standardach bezpieczeństwa i zapewnianiu maluchom bezstresowej atmosfery, przypominającej domowe ognisko. Dlatego zajmują się nimi najlepsze kolonijne „ciocie”, które potrafią ukoić tęsknotę za mamą, a na dobranoc czytają bajki. Zawsze służą też pomocą w samoobsłudze.

W tym roku kolonie objęte programem „Smyk”, odbędą się w Łazach, Hartowcu oraz w Czaplinku. Są to: PIERWSZA KOLONIA SMYKA, OBÓZ ARTYSTYCZNY Z LEGO ELVES, PIERWSZA KOLONIA ARTYSTYCZNA, KRAINA MAGII, MÓJ PIERWSZY OBÓZ NAD JEZIOREM.

Nad jeziorem

Świetny ośrodek w Czaplinku nad jeziorem Drawsko, z własną plażą i portem jachtowym. Malowniczo zlokalizowany obiekt nad jeziorem Hartowieckim z piaszczystą plażą. To właśnie w tych ośrodkach odbędą się prawdziwe festiwale tematyk: obozy sportowe, artystyczne, survivalowe i inne. Jedna grupa ofert skierowana jest do dzieci 7-11 lat, a druga do młodzieży 12-16 lat. KOGIS poleca świetne obozy: gitarowe, paintballowe, wodne, kondycyjne i fitness, żeglarskie, fotograficzne, wodne czy przygodowe. W programie każdego znajdują się profesjonalnie prowadzone warsztaty tematyczne, a do tego mnóstwo wycieczek i dodatkowych atrakcji,  którymi czas będzie wypełniony po brzegi. Zapoznaj się z pełną ofertą obozów w Czaplinku i Hartowcu – zobacz tutaj.

Dlaczego my?

Obozy KOGIS wyróżniają się bogatymi programami tematycznymi, rozwijającymi zajęciami od rana do wieczora, zaangażowaną kadrą instruktorów-pasjonatów, a także troską o bezpieczeństwo kolonistów (sprzęt wysokiej jakości, duża liczba opiekunów, instruktorzy odpowiednich sportów, starannie dobrane obiekty, wyżywienie i dopracowany program). Każdy uczestnik jest traktowany indywidualnie dzięki małym grupom kolonijnym i liczebnej kadrze. Rozmaitość ofert KOGIS sprawia, że każdy rodzic znajdzie propozycję idealną dla swojego dziecka. KOGIS jest w pełni uprawnionym i doświadczonym organizatorem wypoczynku dzieci i młodzieży, należy do liderów w swojej branży.

TERMINY:
23.06.2019 – 03.07.2019
04.07.2019 – 14.07.2019
15.07.2019 – 25.07.2019
26.07.2019 – 05.08.2019
06.08.2019 – 16.08.2019
17.08.2019 – 27.08.2019

Dostępny dojazd kolonijny z większych miast Polski. 

KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej
WWW.KOGIS.PL

TRWAJĄ JUŻ ZAPISY!

LICZBA MIEJSC W GRUPACH JEST OGRANICZONA – DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. 

Obozy letnie dla dzieci w wieku 6-12 lat w Jantarze
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Kolonie i obozy letnie dla dzieci i młodzieży 2019!

Kogis Portal Turystyki Dziecięcej

Kogis Portal Turystyki Dziecięcej jest renomowanym organizatorem turystyki, szczególnie kolonii, obozów, zimowisk, zielonych szkół i wycieczek szkolnych. Najwyższa jakość usług oraz trwałe relacje z Klientami to atuty firmy. KOGIS-owi podopieczni mają gwarancję odpowiednich warunków pobytu, bezpieczeństwa i smacznego …

Więcej

Adres:

ul. Jontka 9, 04-823 Warszawa

Kontakt:

514 637 263, 502 164 608
kontakt@kogis.pl
http://www.kogis.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:wakacjewyjazdy

Zobacz także