Kolejne książki z serii Ach, te zwierzaki! wydawnictwa AWM już na rynku!

środa 01.05.2019 do środa 15.05.2019

Lubiana przez czytelników seria „Ach, te zwierzaki!” powiększyła się o trzy nowe tytuły. Obejmuje ona zabawnie ilustrowane wierszyki z morałem, przedstawiające proste historyjki o pełnych temperamentu zwierzakach, które mają wiele przygód i doświadczają emocji.

Pierwszy z nowych tytułów, „Awanturki wiewiórki”, to opowieść o młodziutkiej wiewiórce, której rodzi się braciszek. Książeczka mówi o tym, że wspaniale jest mieć rodzeństwo. Z kolei „Lwiątko książątko”, poprzez historię o małym lewku, który bał się ciemności, przekonuje dziecko, że można i trzeba pokonywać swoje lęki. „Prosiaczek przystojniaczek” opowiada o prosiaczku, który wbrew stereotypom bardzo dbał o swój wygląd. Książka uczy najmłodszych, że nie można nikogo osądzać po pozorach.

W świat wartości wprowadzają dzieci ciepłe, wpadające w ucho rymowanki autorstwa Katarzyny Vanevskiej oraz pełne humoru ilustracje Marcina Piwowarskiego. Książeczki poruszają ważne tematy – dotyczące wartości, emocji i relacji międzyludzkich. Publikacje są odpowiednie zarówno dla maluszków (całokartonowe, z zaokrąglonymi rogami), jak i dla dzieci, które zaczynają samodzielnie czytać (odpowiednio duża, zróżnicowana czcionka). Urozmaicenie całości stanowią wyróżnienia kluczowych pojęć. To idealna pomoc dla rodziców i wychowawców przedszkoli, którzy chcą porozmawiać z dziećmi na ważne tematy.

Poprzednio wydane książeczki to: „Słonica baletnica”, która mówi o tym, że spełniając marzenia, warto zachować zdrowy rozsądek, „Pies z kotem”, która uczy, że warto żyć w zgodzie i przyjaźni oraz „Smuteczki małpeczki” – opowieść o potrzebie wiary w siebie i dostrzegania swoich mocnych stron.

Ach, te zwierzaki!Ach, te zwierzaki!
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Kolejne książki z serii Ach, te zwierzaki! wydawnictwa AWM już na rynku!