Kolejna odsłona targów vintage w Galerii KSA
UD

Kolejna odsłona targów vintage w Galerii KSA

Galeria Bronowice
🗺 mapa
📅 piątek 26.04.2024 do sobota 27.04.2024
Kolejna odsłona targów vintage w Galerii KSA
W Galerii KSA, w dniach 26-27 kwietnia, odbędzie się kolejna odsłona targów vintage. Entuzjaści mody z drugiej ręki będą mieli szansę upolować prawdziwe perełki, a dodatkowo bezkosztowo odświeżyć garderobę – wymieniając się ubraniami w kąciku „clothes swapping”. Na uczestników wydarzenia czekać będą również warsztaty upcyclingowe i pokaz customizacji na żywo. Wstęp bezpłatny.  

Galeria KSA, zlokalizowana w Galerii Bronowice, to miejsce, w którym nie można się nudzić. Na co dzień dostępne są tu bezpłatne wystawy, a w wybrane weekendy odbywają się intrygujące wydarzenia. Już 26 i 27 kwietnia miłośnicy mody z drugiej ręki będą mieli okazję wzięcia udziału w targach vintage oraz w towarzyszących im dodatkowych aktywnościach. Uruchomiony zostanie między innymi kącik „clothes swapping”, w którym chętni wymienią się ubraniami. Wystarczy przynieść niezniszczony oraz wyprany ciuch, a w zamian zabrać coś dla siebie. Wśród ubrań na wymianę znajdą się elementy garderoby projektantki Oliwii Przekop. Podczas targów będzie się odbywał też pokaz customizacji na żywo. Obecni na miejscu artyści z Krakowskich Szkół Artystycznych zaprezentują proces przemiany zwykłej odzieży w prawdziwe dzieła sztuki. Zainteresowani będą mogli spróbować swoich sił w tej dziedzinie. Dla lubiących rękodzieło zorganizowane zostaną warsztaty upcyclingowe. Uczestnicy, pod okiem projektantek, spersonalizują przyniesione przez siebie lub zakupione na miejscu ciuchy czy obuwie. Ozdoby i materiały będą dostępne na miejscu.

Galeria KSA – dzieje się!

W Galerii Krakowskich Szkół Artystycznych, zlokalizowanej na 1. piętrze Galerii Bronowice, w sobotę, 4 maja, odbędzie się wernisaż inaugurujący 10. wystawę modową. Tymczasem, do 25 kwietnia, odwiedzający centrum handlowe mogą podziwiać prace utalentowanych projektantek – Oliwii Jankowskiej i Andżeliki Ożdżyńskiej. Ich kolekcje doczekały się licznych publikacji i chętnie noszone są przez największe polskie gwiazdy.

 

Targi vintage odbędą się 26 i 27 kwietnia, w godz. 15:00-19:00, w Galerii KSA (Galeria Bronowice, 1 piętro).

368 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent