Kolędowanie z Nadzieją – koncert charytatywny

Łódź, ul. Rzgowska 242 mapa

czwartek 15.12.2016

bezpłatne

kolędowanie z nadzieją - koncert charytatywny

W charytatywnym koncercie kolęd wystąpi Łódzka Orkiestra Filmowa pod batutą Piotra Piątkowskiego. Łącznie usłyszymy 90 artystów, chóry, orkiestrę symfoniczną oraz solistów. W programie znajdą się autorskie kompozycje oraz oryginalne aranżacje znanych kolęd.

Fundacja Służby Rodzinie „Nadzieja” wraz z Centrum Służby Rodzinie mają zaszczyt zaprosić na charytatywny koncert kolęd „Kolędowanie z Nadzieją”.  Wydarzenie odbędzie się 15 grudnia 2016 r. o godz. 19:00 w Kościele św. Wojciecha w Łodzi (ul. Rzgowska 242). W programie znajdą się autorskie kompozycje oraz oryginalne aranżacje znanych kolęd m. in. „Lulajże Jezuniu”, „Dzisiaj w Betlejem”, „Wśród nocnej ciszy”, „Kto wie..” czy uwertura świąteczna „Joy to the world”, poemat symfoniczny „Radujcie się wesołą nowiną” oraz świąteczny kanon „Pachelbela”.

Wstęp na koncert jest wolny.

W trakcie koncertu odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz Podopiecznych Fundacji Służby Rodzinie „Nadzieja” – dzieci ze świetlicy środowiskowej. Kolęda na zakończenie: „Bóg się rodzi” zostanie zaśpiewana przez Jacka Łągwę oraz uczestniczące w koncercie dzieci. Podczas koncertu będzie można zakupić świąteczne pierniczki, a dochód z których będzie przeznaczony również na rzecz Podopiecznych Fundacji „Nadzieja”.

Odwiedź wydarzenie na FB

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie