Weleda
Weleda Baby

Kolędowanie na Zaciszu!

skrzyżowanie ulic Kanałowej i Blokowej (Karczma Bałkańska Dusza)
🗺 mapa
📅 niedziela 07.01.2024
Kolędowanie na Zaciszu!
Powszechnie znane jest stwierdzenie, że muzyka jest dobra na wszystko, poprawia humor i dodatkowo łączy pokolenia. Tym razem 7 stycznia 2024 połączy sąsiadów na Zaciszu. Kontynuujemy lokalną tradycję sąsiedzkiego kolędowania. Zapraszamy Was na sąsiedzki spacer kolędników.

Startujemy w niedzielę 7 stycznia 2024r o godz. 17.00 na skrzyżowaniu ulic Kanałowej i Blokowej (Karczma Bałkańska Dusza). Przejdziemy ulicą Protazego do stacji metra Zacisze, a następnie ulicą Codzienną i Blokową. Udamy się do Domu Kultury Zacisze, który zaprasza na kubek gorącej herbaty.

Zachęcamy do przebrania się! Za kogo? Możliwości jest wiele… za anioły, diabły, śmierć, turonia, dziada lub babę. Dobra zabawa i dużo radości gwarantowane. Postaramy się nie fałszować.

Będzie też międzynarodowo. Do wspólnego śpiewania zaprosiliśmy naszych sąsiadów z Ukrainy.

Dodatkowo chcemy kontynuować projekt o roboczym tytule “Ku Pamięci”. Gdzie jednym z działań jest tworzenie bazy zdjęć amatorskich, wykonanych przez mieszkańców obrazujących życie naszego obszaru. W zamyśle mają to być zdjęcia o charakterze reportersko-dokumentalnym i krajobrazowym.

Pochód kolędników na Zaciszu jest idealnym powodem, aby zrobić świetne zdjęcie. Tak więc aparaty i telefony w dłoń i przybywajcie!

Zapraszamy Was do współtworzenia tradycji.

7 stycznia 2024, niedziela, godz. 17.00

Zbiórka: skrzyżowanie ulic Kanałowej i Blokowej (Karczma Bałkańska Dusza)

Finisz: Dom Kultury Zacisze

Wstęp wolny

167 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent