Kolędowanie na ludowo z zespołem Inacy w Klubie Kultury Mydlniki

Klub Kultury Mydlniki mapa

sobota 16.12.2017

Wstęp wolny

Kolędowanie na ludowo z zespołem Inacy w Klubie Kultury Mydlniki

Pokolędujmy razem przy dźwiękach muzyki na żywo, którą przyniesie nam w prezencie zespół Inacy! Po gwieździe wieczoru wystąpi coraz jaśniej nam świecąca gwiazda- czyli zespół Mali Mydlniczanie!

Zapraszamy rodziny z dziećmi, sąsiadów, przechodniów, obserwatorów, miłośników folkloru- wszystkich!

Obiecujemy, że tej nocy wydarzą się takie cuda, jakich mieszkańcy Mydlnik jeszcze nie widzieli Co to będzie? Niespodzianka!

Chociaż Inacy zagrali u nas nie raz- przypomnijmy, kim są ci niesamowici, młodzi muzycy!

Mówią, że na świecie nie ma przypadków. Pochodzą z różnych zakamarków południowej Polski – Pienin, Orawy, Gorców i samego Krakowa. Zebrali się, by grać to, co każdy z nich kocha, ale także by stworzyć coś oryginalnego. Tak powstało „Inacy”.

Zanim na siebie trafili przemierzali ze swoimi instrumentami Francję, Rumunię, Słowację, Węgry, Niemcy, Ukrainę, a pamięć o nich jest żywa w tamtych miejscach po dziś dzień. Nie mogło zresztą być inaczej… Teraz połączyli siły i gdzie tylko się pojawią dają ludziom Szczęście. Każdy z nich przygotowywał się do tego momentu od dzieciństwa. Wychowani w kulturze ludowej natchnęli ją teraz współczesnym brzmieniem. Grają to na czym się wychowali, tworzą własne kompozycje, wszystko z wyjątkową pasją i profesjonalizmem.

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

16 grudnia, godz. 17.30

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Kolędowanie na ludowo z zespołem Inacy w Klubie Kultury Mydlniki

Klub Kultury Mydlniki filia Centrum Kultury "Dworku Białoprądnickiego"

Klub należy do Centrum Kultury "Dworek Białoprądnicki". Prowadzi zarówno działalność kulturalną, jak i oświatową: zajęcia Klubu Dziecięcego,

Kursy języka angielskiego na wszystkich stopniach zaawansowania, zajęcia w Pracowni Plastycznej, Klub Komputerowy - podstawowy kurs obsługi komputera, kurs …

Więcej

Adres:

ul. Balicka 289
Kraków
Kontakt:

533 356 008
mydlniki@dworek.krakow.pl
http://www.krakow.dworek.pl