Koła naukowe dla dzieci: Wiedza nas bawi ponownie w szkole!

Szkoły podstawowe we Wrocławiu
📅 poniedziałek 12.10.2020 do wtorek 01.12.2020
🎫 260zł
Koła naukowe dla dzieci: Wiedza nas bawi ponownie w szkole!
Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach  Dzieci ciekawe świata!!

CO?  Koła naukowe dla dzieci „Wiedza nas bawi” z fascynującymi eksperymentami naukowymi!

GDZIE?   W Waszej szkole podstawowej.

KIEDY?  Spotykamy się 1 raz w tygodniu na 60 minut, w przyjaznej naukowej atmosferze, w godzinach przebywania dzieci w szkole. 14 spotkań w semestrze.

KTO?  Uśmiechnięci, uwielbiający dzieci i pełni naukowej pasji lektorzy Fundacji Omniveda.

W tym semestrze dowiemy się m.in.

Czy cytryna przewodzi prąd, po co nam dwutlenek węgla oraz dlaczego zupa często wylewa się nam z talerza gdy niesiemy ją do stołu.

Czy i jak motywować dzieci

Zapisów można dokonać na stronie internetowej, wybierając swoją szkołę z listy :

Nowe koła z nowymi eksperymentami