Kminek i Koperek w Betlejem – spektakl

Chmielna 26 mapa

niedziela 22.12.2019

Kminek i Koperek w Betlejem - spektakl

Nastał świąteczny czas, Koperek i Kminek wyruszają w drogę do Betlejem. Dwaj przyjaciele przy akompaniamencie gitar opowiedzą historię, która przed wiekami wydarzyła się w tym mieście. W drodze towarzyszyć im będą Herod, Anioł, Diabeł i inne postacie występujące w szopce. Podczas spektaklu usłyszymy piękne polskie kolędy, które będzie można zaśpiewać wspólnie z Koperkiem i Kminkiem.

Niedziela 22 grudzień godz. 12.30 Kminek i Koperek w Betlejem

Najważniejszy jest uśmiech i dobra zabawa !!!

Nasi Animatorzy przygotowali dla dzieci zabawy z rekwizytami, gry animacyjne, planszowe, zajęcia plastyczne, malowanie twarzy i konkursy z nagrodami.
Przy każdym niedzielnym spotkaniu proponujemy inny scenariusz zabaw dla dzieci. Zabieramy wasze pociechy w świat kreatywnych gier i zabawy, a Wy rodzice macie chwilę dla siebie.
W każdą niedzielę Animatorzy czekają na dzieci w godzinach od 11:00 do 15:00

restauracja przyjazna dzieciom Stare Miasto, menu dla dzieci gdańsk

Miasto Aniołów

Restauracja Miasto Aniołów położona jest w samym sercu Starego Miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Motławy.
Uroki rzeki i przeglądające się w niej malownicze kamieniczki Starego Miasta można podziwiać z wnętrza restauracji lub korzystając z dwóch …

Gdańsk
ul. Chmielna 26