Klub Twórczych Odkryć – warsztaty dla dzieci w KTO

Zamoyskiego 50, Kraków mapa

niedziela 27.02.2022

Klub Twórczych Odkryć

Celem Klubu jest połączenie zabawy z poszukiwaniem odpowiedzi na naprawdę ważne pytania: gdzie szukać szczęścia? Co się stało, gdy NIE – szczęście spotkało? Gdzie leci słowo rzucone na wiatr? A gdzie mieszka to, co już się wydarzyło?

Być może nie znajdziemy odpowiedzi na wszystkie pytania, jednak z całą pewnością będziemy świetnie się bawić, ponieważ w trakcie, obok i poza rozmowami zajmiemy się rysowaniem, skakaniem i rozwiązywaniem zagadek. Opowiemy sobie przeróżne historie – te baśniowe, wymarzone a nawet zaczarowane. Innym razem te zmyślone lub całkowicie prawdziwe – dosłownie z życia wzięte. A wszystko po to, by rozbudzić wyobraźnię i twórczą aktywność. Choć spotkania realizowane są wokół tematu określonego w kalendarzu (który znajdą Państwo poniżej), to mają charakter otwartych form warsztatowych. Zatem dają uczestnikom – zarówno dzieciom, jak i dorosłym – możliwość współtworzenia KTO.
Ciekawe… jak mali twórcy zmienią fabułę spotkań, odwrócą wstępne zagadnienia, zainspirują współuczestników, prowadzącą i … zmienią świat.

ZAPRASZAMY DZIECI wraz z opiekunami, ponieważ dorośli również uczestniczą w spotkaniach Klubu Twórczych Odkryć.

Spotykamy się co drugą niedzielę od 12.00 do 13.30 w podziale na dwie grupy wiekowe:

  • 5-7 lat >>> 6, 20 lutego
  • 8-10 lat >>>13, 27 lutego

Dla komfortu uczestników, do jednej grupy możemy zapisać maksymalnie 24 dzieci, dlatego prosimy o rezerwację miejsc wysyłając maila na adres: rezerwacja@teatrkto.pl

W treści proszę wpisać imię oraz wiek dziecka, imię i nazwisko opiekuna oraz numer telefonu.

Więcej o Klubie: https://teatrkto.pl/2021/12/03/klub-tworczych-odkryc-2022/

————————————————————————————————————————–

 Jolanta Kogut – kulturoznawca, pedagog, animator kultury. Wykładowczyni akademicka, autorka projektów szkoleniowych oraz programów edukacyjno-artystycznych. Absolwentka Kulturoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Podyplomowych Studiów Pedagogiki Niezależnej Uniwersytetu Warszawskiego. Pomysłodawczyni i moderatorka Klubu Twórczych Odkryć w teatrze KTO.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:teatrwarsztaty