Klub Rodziców w ARTzonie

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5
📅 wtorek 20.09.2016 do środa 21.09.2016
Klub Rodziców w ARTzonie
Zapraszamy na otwarte spotkania w Klubie Rodziców w ARTzonie we wrześniu. Dzięki społeczności rodziców skupionych wokół Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida poznaliśmy potrzeby i oczekiwania rodziców małych dzieci wobec oferty zajęć instytucji kultury.

Słuchamy pomysłów i kierujemy się potrzebami, pragniemy jeszcze bardziej włączać rodziców i dzieci do wspólnych działań. Tutaj rodzice będą mieli okazję wziąć udział w zajęciach edukacyjnych, warsztatach oraz spotkaniach ze specjalistami. Korzystając z idei  naturalnego rodzicielstwa, opartego na nawiązywaniu bliskiej relacji pomiędzy rodzicami a dzieckiem, wspólnego spędzania czasu poprzez działanie Klubu Rodziców w ARTzonie chcemy wzmocnić i pomóc w budowaniu więzi rodzinnych.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ we wrześniu

UWAGA!!!  Spotkania Klubu Rodziców we wrześniu (poza Ekowarsztatami DIY – 29.09) będą odbywać się w budynku głównym Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5.

20 IX/ 11.00-13.00
OKN, os. Górali 5
Mleczne wsparcie – spotkania dla kobiet w ciąży i młodych mam, prowadzenie Kinga Pukowska i Magdalena Szaraniec / Fundacja Polekont. Zapisy na warsztaty: kinga.pukowska@fundacjapolekont.pl
Projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym Funduszu Inicjatyw Obywatelskich i Województwa Małopolskiego

13.00-14.00

21 IX/ 11.00-13.00
OKN, os. Górali 5
Rozwój mowy dziecka (jakie etapy, jak stymulować mowę dziecka, element karmienia dzieci), prowadzenie Monika Cabała

13.00-14.00

27 IX/ 10.00-12.00
OKN, os. Górali 5
Przegląd produktów z naszych lodówek i półek sklepowych, przepisy (produkty zalecane, niezalecane, czytanie etykiet). Prowadzenie Iwona Koprowska

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

12.00-13.00

29 IX/17.00-19.00
ARTzona, os. Górali 4
Ekowarsztaty w Klubie Rodziców – DIY
Zapisy: k.szczesniak@okn.edu.pl

*Klub Rodziców w ARTzonie zrealizowany dzięki wsparciu Biura Pełnomocnika PMK ds. Rodziny oraz Gminy Miejskiej Kraków.

ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida,
os. Górali 4, Kraków