Klub Poszukiwaczy Przygód. Tom 2. Moneta zagłady

poniedziałek 15.02.2021 do niedziela 28.02.2021

Klub Poszukiwaczy Przygód. Tom 2. Moneta zagłady

Kłopoty to ich specjalność!

Wielkimi krokami zbliża się najfajniejsza część roku szkolnego: WYCIECZKA!! Wiecie, że niewiele brakowało, a zostałaby odwołana? Naprawdę. Wszystko przez MONETĘ ZAGŁADY. Musicie poznać tę NIESAMOWITĄ historię od samego początku, a zatem po kolei: zostanie skradzione słynne dzieło Mikołaja Kopernika, odwiedzimy uroczy zameczek, w którym straszy Biała Dama i ktoś będzie próbował odwrócić uwagę naszych młodych filmowców od toczącego się śledztwa. Czy skutecznie? Musicie to sprawdzić sami!

Zdradzę Wam tylko, że w tym tomie będzie się działo!

O serii:

Klub Poszukiwaczy Przygód: Ta przygodowo-detektywistyczna seria skierowana jest do dzieci w wieku 9+. Jest to cykl książek pełen zabawnych przygód, rozwijający dziecięcą wyobraźnię i pomagający w odnalezieniu się w szkolnym życiu. Bohaterowie rozwiązują różnorodne zagadki, ucząc się jednocześnie wielu przydatnych informacji o świecie, a także rozwijając w sobie społeczne umiejętności. Napisana przystępnym językiem, seria nawiązuje do książek mistrza gatunku, Edmunda Niziurskiego i jest bardzo lubiana przez młodych czytelników. Poszczególne tomy można czytać po kolei, ale każdy stanowi odrębną całość i bez przeszkód można zacząć lekturę od wybranego tytułu.

Dane wydawnicze:
tytuł: „Klub Poszukiwaczy Przygód. Tom 2. Moneta Zagłady | autorka: Agnieszka Stelmaszyk| Wydawnictwo Zielona Sowa| s. 192 | format 145×205 | cena: 19,99 zł| EAN: 9788381548205| Wiek: 9+

Premiera: 27 stycznia 2021 roku

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Wiosenne kurtki 5.10.15