Klub Młodych Muz w Toruniu

Dom Muz na ul. Podmurnej 1/3 mapa

niedziela 27.11.2016

dla całej rodzinki: 15 zł

warsztaty rodzinne

Klub Młodych Muz to nowa inicjatywa Domu Muz na ul. Podmurnej adresowana do całych rodzin, które chciałyby aktywnie spędzić czas, lubią spontaniczność i nowe wyzwania. Będziemy wspólnie rozwijać wyobraźnię i kreatywność dzięki niekonwencjonalnym zabawom teatralnym.

W Klubie nie ma podziału na starszych i młodszych – mądrzejszych i mniej sprytnych. Wszyscy uczymy się od siebie nawzajem i wspieramy w twórczym działaniu, bo jesteśmy jedną drużyną.

Klub spotykać się będzie raz w miesiącu – w wybrany wcześniej niedzielny poranek. Pierwsze spotkanie odbędzie się 27 listopada o godz. 10:00 w Domu Muz na ul. Podmurnej 1/3, a jego tematem będzie improwizacja, czyli gry i zabawy improwizacyjne, które obudzą naszą wyobraźnię. Poza dużą dawką śmiechu w pakiecie nowi członkowie Klubu otrzymają mini przewodnik z zabawami improwizacyjnymi do wykorzystania w domu.

Zapraszamy do udziału w międzypokoleniowej przygodzie!

Wstęp dla całej rodzinki: 15 zł

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Klub Młodych Muz w Toruniu

Dom Muz ul. Podmurna

To tu realizowane są wystawy, odbywają się wernisaże, koncerty, spektakle, pokazy, spotkania, wykłady, warsztaty, próby zespołów muzycznych, itp. Działalność placówki adresowana jest do młodzieży licealnej i studenckiej oraz tzw. młodej inteligencji, ale chętnie odwiedzana jest …

Więcej

Adres:

Podmurna 1/3 Toruń

Kontakt:

(56) 621 05 81
dommuz@wp.pl
http://www.dommuz.pl